www.sudzibas.lv Veselības Centrs Pļavnieki Neprofesionāla ārsta rīcība

Veselības Centrs Pļavnieki - Neprofesionāla ārsta rīcība

Kirurgs Abeļs Sekundo. Ļoti neprofesionāls. Pārmet par to, ka esi atnācis uz vizīti, kaut cits speciālists ir nosūtījis. Runā nedaudz latviski, bet pārsvarā vizītes laikā runāja, pārmeta tikai krieviski. Tika izteiktas dažādas piezīmes par veselības stāvokli, neprofesionāli izteicieni, minējumi, kaut nav iedziļinājies lietas būtībā.

05.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no AS"Veselības centru apvienība" Pārstāvja atbilde 13.06.2023

VCA Veselības centra “Pļavnieki” administrācija atvainojas Jums par pārpratumu. Ķirurgs A.Sekundo ir ārsts ar lielu pieredzi, kurš no daudziem pacientiem ir saņēmis atzinību, jo palīdzējis viņiem uzlabot dzīves kvalitāti un kļūt veselākiem. Izsakām nožēlu, ka izvēlējāties savu viedokli paust anonīmi, jo šādā gadījumā pretenziju izskatīt detalizētāk nav iespējams.
Ja vēlaties ar mums sazināties un izklāstīt plašāku informāciju, mūsu e-pasts [email protected] ir Jūsu rīcībā.

E

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes