www.sudzibas.lv Veselības Centrs Pļavnieki Nepatīkama situācija ar ginekologu - Iness Potapenkova

Veselības Centrs Pļavnieki - Nepatīkama situācija ar ginekologu - Iness Potapenkova

Padalīšos ar savu pieredzi, šī ir vēstule, kuru rakstīju VCA Pļavieni.

Sveiki, rakstu Jums sakarā ar to, ka piektdien(24.03.2017) nonācu pavisam nejaukā situācijā ar ginekoloģi Inesi Potapenkovu. Kad es, otrdienā zvanīju, lai pierakstītos uz ginekoloģisko ultrasonogrāfiju pēc iespējas ātrāk, operatore man ļoti izslavēja tieši Pļavnieku ginekoloģi Inesi Potapenkovu. Par cik man ultrasonogrāfiju bija nepieciešams veikt steidzami, es ilgi nedomājot piekritu. Lieki piebilst, ka šī bija maksas vizīte un es gaidīju vizīti pie kompetenta speciālista, kurš veiks izmeklējumus.
Sākšu ar to, ka ,ieejot kabinetā, ginekoloģe ar mani nesasveicinājās un pat neko nepajautāja. Es noģērbos un viņa veica standarta sonogrāfiju, uzdeva divus jautājumus un man neko nepateica, kas ir redzams sonogrāfijā.
Tad es saģērbos, salvetes, lai noslaucītos man bija jājautā pašai, uz ko man atbildēja diezgan vienaldzīgi.
Kad biju saģērbusies, Inese Potapenkova man vienkārši pasniedza lapu ar uzņemto ultrasonogrāfiju un "ārsta slēdzienu", un izskatījās, ka es varu doties. Tad es pajautāju, kas tur ir redzams, vai viss labi, viņa man atbildēja, ka man ir policistiskas olnīcas, kas manī izraisīja vēl vienu jautājumu-kas tas ir? Viņa man nejaukā tonī atbildēja - tā jau ir konsultācija! kas man lika saprast, ka man tagad atkal jāiet maksāt, lai man vispār būtu sapratne kas man tika atklāts. Tad viņa pateica tikai to, ka ja vēlos tikt pie bērniem nākotnē, tad man jādomā par to visu un es aizgāju.
izejot no ārsta, es sāku raudāt rupjās attieksmes dēļ, jo es laipni pajautāju ārstam, kas ir ar mani un ar mani runā tā, it kā man par katru teikumu no viņas puses būtu jāmaksā. Un vislabākais bija tad, kad es apskatījos, kas ir ierakstīts tajā "slēdzienā", gandrīz tukša lapa ar trīs burtiem PCO, kur nekas nav aprakstīt.
Man vienkārši ir sajūta, ka par velti esmu braukusi garu ceļu,maksājusi naudu un veltījusi kaut mazāko laiku tik nepatīkamam speciālistam, kuram vispār ir vienalga par pacientiem. Es biju noskaņota, ka varētu pāriet pie šīs ginekoloģes, ja viss noritēs labi, bet rezultātā man ir jāraud un jāpacieš tik nepatīkama attieksme. Pie tam pēc mana pieraksta vairāk nebija neviena- to es pati redzēju sarakstā.
Tagad man ir pārbaudes rezultāti, kurus varu izmest miskastē, jo tur nekas nav rakstīts, lai cits ginekologs varētu kaut ko saprast.
Es tik tiešām nesaprotu, par ko es maksāju naudu, ja ir tāda attieksme pret mani.
Vēlos vēl piebilst, ka mana vizīte pie Ineses Potapenkovas man aizņēma maksimums 4 minūtes ar visu noģērbšanos,saģērbšanos un mūsu tā teikt "jauko sarunu".
Es ,protams, saprotu, ka viņas pienākumos, veicot ultrasonogrāfiju, iespējams, neietilpst nekādu komentāru izteikšana, bet viņai, kā speciālistam vajadzētu to darīt, ņemot vērā, ka tiek maksāta nauda. Varēja vismaz būt pieklājība.

Un vēl, Jums varētu šķist, ka esmu pieklājīga paciente, bet,patiesību sakot, es pirmo reizi dzīvē rakstu kādu sūdzību un nekad nebūtu domājusi, ka tā vispār būs saistīta ar kaut ko tik vienkāršu kā ultrasonogrāfija.
Ar šo visu vēlos, lai šis atgadījums tiktu ņemts vērā un kādas citas, tik pat jaunas meitenes vizīte nebeigtos ar asarām un ārsta centieniem tikai izdabūt naudu

D Dontkillmyvibe 27.03.2017

Vēl nekad neesmu bijusi nevienā sonogrāfijā, kur visu noskaitītu kā no grāmatas. Ar izmeklējumu iet tālak pie ginekologa un tas arī visu apstāsta. Ginekologs jau pēc bildes pats visu redzēs, nav vajadzības pēc vesela domraksta par bildi.
Kad jūs taisat asins analīzes arī gaidat kad laborante uzreiz pateiks, kas jums par vainu vai tomēr ejat pie ģimenes ārsta ar rezultātiem?
Muļķīga sūdzība.

A am4iks1 27.03.2017

Es tikai padalījos ar nepatīkamu situāciju, ar kuru es saskāros.

Es tik un tā uzskatu, ka, ja reiz esmu pie speciālista, kurš man tikko veicis izmeklējumu un redz un saprot, kas tur notiek, tad ,uzdodot jautājumu, kas tas vispār ir, varētu man paskaidrot pāris teikumos. Tas būtu tikai normāli un cilvēcīgi, ja es vrētu kaut ko pajautāt. Es nelūdzu man uz lapas sarakstīt memuārus, bet atbildēt, ja rodas jautājumi.
Pati esmu bijusi uz sonogrāfiju, par valsts finansējumu, pēc kura speciāliste ar mani aprunājās un pastāstīja kas un kā,ko man tālāk darīt un izsaka savu viedokli, ko man tālāk darīt un kur vērsties.
Un Jūsu piemērs par situāciju ar asins analīzēm ir nepiemērots šai situācijai, jo atbilde uzreiz nav zināma. Un pat, ja es laborntam kaut ko pajautātu kā varbūtību, tad cilvēkam, kurš zina nevajadzētu būt problēmai atbildēt.

N Nonna 21.09.2017

Inesa,tā jūs? :D

L Lilli Lilit 27.03.2017

es uzskatu, ka si sudziba pilniba atbilst lapas nolukiem "sudzibas.lv" . Es parasti censos saprast ari otro pusi, bet saja gadijuma nevaru. Augstak ieminetaja komentara ir salidzinajums ar analizem un laborantiem, sorry bet tas ir pavisam cits piemers. Es nepiekritu sai izoletai sistemai, ka ja tu taisi sonografiju, tad ar to ari pietiek, uzskatu ja pacients uzdod papildus jautajumus, kaut ari piecus, vinam japaskaidro butiba, ja nav iespejams , tad japiedava tuvakaja laika rasties uz konsultaciju plasakai paskaidrosanai, ka minimums japiedava termins. Es loti labi zinu, ka tas notiek arzemes, parasti tas pats ginekologs taisa visu pats, nevajag skriet pie citiem specialistiem banalas sonografijas pec. Ja taisa izmeklejumus, tad skaidro visu taja pasa vizite. Atkartosu, man nepatik si latvijas saura specializesanu sadalisana. Ceru, ka autorei drizuma viss bus labi.

N Nonna 21.09.2017

Piekrītu.Neadekvāta sieviete,noteikti nevar strādāt par ārstu,kur nu vēl nodaļas vadītāju. Viņai vieta tualetes apkopt ar slotu,nevis kontaktēties ar sievietēm-mātēm. Rupja,ciniska,kā zirga dekis. Vjek.

A Agena 24.02.2023

Piekritu pilniba ! Neadekvāta daktere Inese Potapenkova , rupja, kuram vispār ir vienalga par pacientiem. NEESAKU PIE VIŅAS IET !

H HENRIHS O. 13.04.2018
хорошее отношение к людям и профессиональное отношение к труду

Большое спасибо персоналу VCA PLAVNIEKI реабилитологу Гуне Витолине, физиотерапевту Илоне Опалевой, массажисту Игорю Гринбергу и сестричкам из 201- 203 каб. физикальной медицины Нелли, Светлане, Елене Т. , Елене, за ваше доброе отношение к людям и профессиональное отношение к своему труду. МОЛОДЦЫ ВСЕГО ВАМ ДОБРОГО И ХОРОШЕГО

I Incis 16.10.2019

Arī man ar šo "speciālisti" ir negatīva pieredze. Pilnīgi tas pats kas sūdzībā aprakstīts un pluss vēl teica, lai paklusēju, jo jautājumus uzdot viņai nevajagot priekš tā ir citi speciālisti. Un ļoti rupji izteicās par manu izskatu, kaut gan pati acīmredzot ir plastiskās ķirurģijas upuris.
Viņa tomēr nav tikai usg speciālists, bet gan arī ginekologs /dzemdību speciālists. Un uz grūtnieču jautājumiem kas saistīts ar usg gan būtu jāatbild. Lai īsi, bet jāatbild. Un ļoti nepieklājīga, ja labdien, ne uz redzēšanos. Un es arī maksāju par vizīti.

A Agena 24.02.2023

Arī man ar šo "speciālisti" Ginekologu Inesa Potapenkova ir negatīva pieredze.
Esat uzmanigi dämas ...