www.sudzibas.lv Veselības Centrs Pļavnieki Jevgēnijs Petskojs , Inesa Potapenkova

Veselības Centrs Pļavnieki - Jevgēnijs Petskojs , Inesa Potapenkova

Sveiki. Vēlos visas brīdināt, lai neapmeklē ginekologu/dzemdību speciālistu Jevgeņiju Petskoju. Šausmīgi paviršs, neieinteresēts, nespējīgs normāli/pareizi noformēt dokumentus, aizmirst un jauc pateikt svarīgos laikus analīžu nosūtījumiem (rezultātā grūtniecei analīžu nesakritība, iztrūkums, uzrādījās risks uz dauņa sindromu, aizbraucot ar beigtiem nerviem uz ģen. Centru tur visi brīnījās, kas par slimīgu gadījumu, par laimi viss izrādījās kārtībā-tik vien kā ļoti nopietna analīžu izlaišana + nodošana nepareizā laikā) . Slimības lapu pie reālām veselības problēmām, kas apdraud grūtniecību dot atteicās, atrunājoties, ka viss tak esot labi, vot ja sāksiet asiņot vai būs spontānais, tad varētu iedot - ejiet pie ģimenes dakteres ''lai tā kaut ko izdomā''. Teicu, ka man nekas nav jāizdomā! Ar lielu skandālu lapa tika iedota, taču noslēdzot to, nebija normāli aizpildījis, ''aizmirsis'' ierakstīt tādu nieku kā darba vieta, protams atkal bija problēmas tā dēļ. Nodaļas vadītāja Inesa Potapenkova kad cerībā, ka mani sapratīs aizgāju sūdzēties (cilvēcīgi, nekliedzot) absolūti šo kungu piesedza, runāja ar mani nepatīkami nicinošā tonī, pacēla balsi, pat uzdrošinājās visu vainu uzvelt man, sakot, ka grūtnieces jau visu ko izdomā, aizmirst... Dokumeni ir daļēji sačakarēti, tagad klīniku un ārstu esmu nomainījusi bet pēcgarša palikusi briesmīga. Nu pretīga, pretīga attieksme, lūdzu savas veselības un nervu taupīšanas pēc neapmeklējiet šo rīkļurāvēju un sliņķu kantori!

Papildināts Nonna 21.09.2017

Piebildīšu, ka ģenētikas centrā izskatot pavirši un kļūdaini pildīto mātes pasi, galvas vien grozīja, iztaujāja mani un ar steigu lika mainīt ārstu! Piebildīšu vēl arī, ka internetā atradu bez tabu sižetu par šo kungu, Jevgēniju Petskoju kurš sievietei stāvoklī pēc apskates pateicis, ka bērns zaudēts un jādzer ir tabletes lai viss auglis iztīrītos.. Par laimi viņai pietika prāta aiziet momentāni pie cita ārsta kas noteica, ka bērns ir dzīvs un vesels. Prātam neaptverami, kā pēc tā visa šis cilvēks vēl par ārstu strādā un kas viņu ir pieņēmis darbā-abiem ar Potapenkovu vieta tikai pie konveijera ne ar dzīviem cilvēkiem!

N

P Pacientsdzīvs 21.09.2017

У меня наблюдение за беременностью вела Инесса Потапенкова, Так я пришла к ней отмечаться, ответив на её вопросы, она взяла меня за руку отвела к узисту без очереди, сделали узи обнаружили угрозу выкидыша. Отправили в больницу на сохранение, где я лежала 3 недели. Только благодаря своему опыту она отреагировав на мои сомнения возможно спасла моего ребёнка. Возможно она не плюшевый мишка и человек с характером, может и поднять голос, беременные это чутко воспринимают, но Она Врач с большой буквы. Её опыт и пофесионализм спасает жизнь детям. Ничего не знаю про Евгения и писать про него не буду.