Veselības Centrs Pļavnieki - ģimenes ārsts

Vēlētos brīdināt lasītājus, ka poleklinika kura atrodas Pļavniekos (veselības centrs Pļavnieki) strādā ļoti rupjš un nekvalificēts medpersonals, izstāstīšu dažus gadījumus kuri notika ar mani.
Sieviešu aprūpes nodaļa:
1.gadijums-
atnācu pie ginekoloģes uz parasto pārbaudi, apskatot mani kundze vienkārši teica ka "vēzis", bet paprasīja vel nodot analizēs, atgriežos mājās pilnā šokā- negribējās dzīvot tālāk, uz to momentu man bija 19 gadi, pēc nedēļas saņemot analizēs ārste teica ka ne ka nav, un pasmaidījās.
2.gadījums-
gribēju samaksāt reģistratūra par pieņemšanu pie citas ginekoloģes, bet bija tikai sīka nauda, uz to momentu tikai mācījos un nebija daudz naudas, atnācu ar sīko naudu un izklausījusī tādus rupjus izteicienus no reģistratūras kundzes ka bija ne tikai šoks bet iesnas un asaras, izteica rupji visu ko viņa par mani doma un par to cik slikti mani audzina māte un negribēja vispār ņemt tādu naudu.bet varbūt es biju stāvokļi un pēc tāda stresa un pazemināšanas citu cilvēku starpā, varēja notikt traģēdija.(starp citu dzīvoju tikai ar mammu)
Pie ģimenes ārsta:
3.gadījums-
atnācu pie ģimenes ārsta V.Šalaeva, biju vispār 5 reizes par 2 gadiem, 2 reizes no tam pierakstījos, bet viņš bija atvaļinājumā un mani pieņēma medmāsa, 3 reizes atnācu bez pierakstīšanās pie viņa, rindas kartība, tīko nākot uz kabineti katru reizi dzirdēju no ārsta, - jums ir tikai 2 minūtes sakiet ātri ko jūs gribiet.. 2 reizes no tam izklausījos tik rupju runu no ārsta par to kāda esmu bezkauņa nācu katru reizi bez pierakstīšanās, izklausījos rupjus vārdus uz savu personu, ārsts runāja ar paaugstināto balsi gandrīz izmeta no kabineta ar vārdiem jāpierakstās uz citu dienu kad būs pieraksts. paspēju tikai paprasīt recepti uz Ninesilu jo bija temperatūra 37, 5 un ar asarām izskrēju no kabineta, bija tik neērti jo koridora iedējošie cilvēki dzirdēja kā ārsts kliedz uz mani.
Pie dermatoloģes:
4.gadijums-
atnācu pie dermatologa, tagad zinu ka ir alerģija uz miltiem, bet uz to momentu nezināju, samaksāju dermatoloģēm par pieņemšanu viņa mani apskatīja un pēc tam pajautāja vai jums būs nauda vel uz testi, es atbildēju ka būs un piemaksāju, viņa ar lampu pamirdzēja uz mani teica ka vajag pirkt kvalitatīvu apģērbi kurā āda var elpot un tad izrakstīja vēl dažus receptes, šāds bija tests. bet ja es uz to momentu viņai teiktu, ka nebus naudas, tad var secināt nebūs arī receptes uz zālēm. vienalga bija jābrauc pie citas dermatoloģes, jo tas spirts kuru man izrakstīja nepalīdzēja.

P

N nuja 06.10.2010

Nu vai kā patīk pa dakteriem vazāties!!!

A annele 06.10.2010

Zini labāk aizeju pie ārsta laicīgi, nevis novēloti kaut pa pedējo naudu bet dzīvība un dzīve ir tikai viena.

P poga 07.10.2010

Tāpēc jau cilvēki kam tiešām vajadzība gaida garās rindās, ka tur pilns ar šitādiem, , mūžīgi slimajiem, , Un tad nav jābrīnās, ka ārstiem šitādi piegriezušies. Ja cilvēks tiešām nopietni slims, tad arī ārsts to uztvers nopietni, bet ja pa dakteriem vien tusē, vajag vai visdrīzāk jau ka nevajag, tad nav ko brīnīties par attieksmi

A annele 07.10.2010

Izbeidz, viņam par to maksā kada starpība, es eju un maksāju, nevar šķirot labi izturēties tikai pret tiem kuri uz nāves gultas guļ, absurds pilnīgi tev nepiekrītu.

S suns 07.10.2010

Nu gaumes lieta. Ja citur nav kur iet tad tik vazājies tālāk pa poliklīnikām. Lai gan man personīgi hipohondriķi riebj un cik zinu citiem arī. Un ārstiem maksā par cilvēku ārstēšanu nevis bezjēgas muldēšanu, tādēļ arī šāda attieksme

L latvietis 07.10.2010

sviestu juus sheit rakstaat, maksaa vinjiem, lai pacinetu pienjemtu, apskatiitu. un, ja nejuutos labi, ieshu kaut katru dienu. ne jau pacienti ir vainiigi, ka aarsti netiek galaa ar savaam probleemaaam.

Pilnīgi tev Latvieti piekrītu:D

T ToSuns 07.10.2010

Dēļ tādiem kā tu nav dzimstība un ir liela mirstība tavs prāts iestrēdzis grāmatas par renesanci vai p.m.ē, labrit 21 gadsimts.Eju pie ārsta cik gribu es galu gala par to maksāju tas ir tāds pats pakalpojums kā iet pie manikīra, vai iet pie friziera, jūtos sūdīgi vienmer eju uz salonu, tur es uzlaboju omu, bet pie ārsta vēlos savu veselību saglabat slims tu nevienam neesi vajadzīgs.

A Anelle 07.10.2010

Tev ir pilnīga taisnība!!!

H hahaha 07.10.2010

Slimie salasījušies!!! Apsmieties. Laikam jau jauni cilvēki, bet domāšana vecu bābu līmenī( sevišķi jau Annelei). Ar sportu jānodarbojas nevis jātup pie dakteriem. Tirliņi

H hahaha 07.10.2010

Bet ja nu tiešām tik slimi... tik slimi ...pēdējā naudiņa jāatdod dakterim

K kriša 07.10.2010

Ha Ha Ha tu esi debils daunis.

S sabine 07.10.2010

Zini cilvēks iet un ārstējas cik viņam vajag runa iet cik dakteri dažreiz ir neaptēsti un neadekvāti.

A Anelle 07.10.2010

Slimais āksts ar sportu janodarbojas tad tu individ ņem un nodarbojies nevis nobarojies pie interneta, idiots, kaut tev pašam nekad ta nebūtu un visu laiku rozā brillītēs vesels āksts miesā un garā staigatu.

A Anelle 07.10.2010

Un domāšana vecu babu līmenī, tad netusējies ar vecām bābām, bet takš ar sportu nodarbojies savadak sēdi te starp vecām bābām:D Āksts.

N nasharasha 07.10.2010

Naudai nav vērtības, vertība ir dzīve un veselība.

:D

H hahaha 07.10.2010

Tu pie nepareiziem ārstiem ej, slimniece Annele, tāpēc šie tevi nesaprot. Tvaika ielā tavi riktīgie dakteri

A annele 07.10.2010

Nu ja no tāda dzirdu:D Labi jau ka pats esi izmēģinajis tad zin i ko ieteikt talu jābrauc kadas 2 stundas lidz Rīgai :D

A annele 07.10.2010

Un starp citu esmu vesela:D jo rūpejos par sevi, un Tev iesaku to pašu:D