www.sudzibas.lv Veselības Centrs Pļavnieki Naudas izvilkšana vai "labs" zobārsts?

VCA Poliklīnika Pļavnieki Zobārstniecība 3 Stāvs - Naudas izvilkšana vai "labs" zobārsts?

Sāpošā zoba dēļ aizgāju zobārstniecību 3 stāvā VCA POLIKLĪNIKA PĻAVNIEKi.
Trāpīju pie Oļega Kaļinovska. Tika uzstaisīti 2 rentgeni - sākumā un pēc. Oļegs teicis ka pretsāpju ļoti veiksmīgi iedarbojās - tāpēc viņš spējis uzreiz abus kanālus iztīrīt, ielika zāli un teica ka nākošā reizē būs pilnīgi salabots zobs. Samaksāju 63eur un 10 rentgenam!
Nākošā vizīte 10 dienu laikā vajadzēja ieplānot - Oļegs atvaļinājumā - pie citas pierakstījos turpat.
Un otrajā vizītē citam zobārstam atkal vajadzēja tīrīt kanālus - zobs vienā kanālā pat palicis dzīvs - kāpēc pirmājā vizītē Oļegs nav iztīrījis līdz galam nespēja komentēt un teica vajadzēja iet pie Oļega!
Kā rezultāts - 53 eur otrajā vizītē!
Paldies Oļegam Kaļinovskim par "meistarību" un mani izmestajiem vējā 63eur. Sorry - neviss vējā bet 3 stāva zobāstu speciālistu uzturēšanai!