Veselības centrs Možums-1 - Slikts serviss

Zvanot uz administrāciju, pierakstīju zīdaini uz gūžu usg, maksas pakalpojunu, jāgaida bija aptuveni 1.5mēnesis. Kad pienāca pieraksta nedēļa, pirmdienā man zvanija no administrācijas, lai pārliecinātos, ka ieradīsimies.
Norunātajā laikā ierodamies Veselības centrā, jau administrācijā sākas joku lietas - prasa, vai tiešām
pierakstijāmies, ir sajaukts mans vārds, un beigu galā viņi nemaz neveic šādu pakalpojumu zīdaiņiem… atnāk cita administratore - pakalpojums tiek veikts, viss ok, samaksāju, dodamies uz usg kabinetu…
pie kabineta izveidojusies Rinda, gaidam kādas 45 minūtes ar zīdaini, kamēr piemāk mūsu kārta.. Beigās daktere, ieraugot mūs, apgalvo, ka šādu izmeklējumu neveic jau 2-3 gadus, nav speciāla galda un ja manam bērnam kājas vienādā garumā, tad nemaz nevajagot skatīties.
Sabojāta diena, beigās, atgriežot naudu, administrācijā noburkšķ, ka bērnus vajagot pierakstīt uz bērnu iestādēm.
Paldies, noteikti pastāstīšu pēc iespējas vairāk cilvēkiem šo negatīvo pieredzi. Kā administrācija var pierakstīt bērnu uz izmeklējumu, ko jau labu laiku neveic iestādē? Skumjākais tas, ka tik ilgi gaidijām, Rindas ir visur, un pēc tam bērns jāpieraksta citā Rindā, plus laiks iet uz priekšu un izmeklējumu parasti veic līdz 4 mēnešu vecumam. Neesmu tas cilvēks, kas raksta sūdzības, bet šo atgadījumu nevarēju tā atstāt, lai citi arī zina!

08.08.2022

M MFD administrācija 18.08.2022

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, apmeklējot veselības centru “Možums-1”.
Diemžēl, Jūsu bērniņš tika pierakstīts kļūdaini, un veselības centrā šādu izmeklējumu neveic. Ārste veic USG izmeklējumu vēderam zīdaiņiem, tāpēc arī radās pārpratums. Radusies situācija izrunāta ar reģistratūras darbiniekiem, no kuriem saņemts paskaidrojums un sniegta precizējoša informācija par izmeklējumu veidiem, kurus veic zīdaiņiem, lai šāda situācija vairs neatkārtotos. Darbiniekiem izteikts rājiens par nepareizas informācijas sniegšanu.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu
MFD Veselības grupas administrācija