Veselība un Skaistums - Krāpnieku firma

2015.gada janvārī pasūtīju 2 ātrvārāmos katlus, līdz šim brīdim(31.05.2015.) neesmu saņēmusi nedz preci, nedz naudu. Tā kā preci nesaņēmu, uz e-pasta vēstulēm vairs neatbildēja, nosūtīju ierakstītu vēstuli, kā to paredz likums, ka vēlos saņemt atpakaļ naudu. Vēstuli nosūtīju pirms diviem mēnešiem, atbildes nav, naudas nav. Uz šo brīdi esmu iesniegusi PTAC pieteikumu, kā arī iesniegumu policijā. Aicinu ikvienu, kurš nav saņēmis preci vai naudu, vērsties PTAC un arī policijā, lai šie krāpnieki neturpinātu savas darbības.

Komentāri (2)

I [email protected] 14.06.2015

Esmu vērsusies par šīs kompānijas darbībām PTAC .Šī pati kompānija pat ignorēja un neatbildēja uz PTAC vēstulēm. Man izdevās tomēr reanimēt gada laikā šo kompāniju, un viņi piedāvāja preci, /kura bija ar defektu/, paņemt un atgriezt naudu. Bet atkal sekoja cita problēma, viņi nenorāda adresi uz kurieni preci vest, kā arī neatbild uz telef, zvaniem. PTAC ieteica vērsties tiesā...
Ar preces garantijas remontu vēl aizraujošākas atrakcijas, bet tas jau ir cits stāsts... Ar šo kompāniju diemžēl jauzmanās !!!

P pecce 17.07.2015

Pievienojos apkrāpto pulkam, jo 14.jūlijā pasūtiju bērnam osteocare sīrupu, līdz brīdim kamēr nebija veikta priekšapmaksa komunikācija notika un viss bija sarunājams, taču pēc apmaksas veikšanas un no viņu puses atsūtītās ziņas, ka varu preci saņemt, bet lai pirms tam informēju, kad būšu nav ne sazvanāmi, ne neatbild uz e-pastiem, tāpēc arī tiks veikts tas pats ceļš, sūtīta ierakstīta vēstule un pēc tam PTAC un policija par to, ka tiek veiktas krāpnieciskas darbības. Labprāt apvienotos ar tiem, kas arī gatavi vērsties par šo kantori policijā un tiesāties. Mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes