www.sudzibas.lv Veseliba un Skaistums Krāpšana pēc naudas saņemšanas nepiegādā preci !

AtrisinātaBIZNESA VIDE, IK - Krāpšana pēc naudas saņemšanas nepiegādā preci !

Pasūtījums: 2015.gada31.decembrī, Nr.:029036015,Elektriskā krāsns 29 ar 2-divām sildvirsmām (Schaub Lorenz EO7143). Bankas pārskaitījums:"Biznesa Vide"IK; Reģ.LV40002130566;konts:LV73MARA2041000030949;summa EUR 55,99;apmaksas rēķins:029036015.KUR IR PRECE (Astrīdai K.) ŠODIEN JAU 2016.gada02.februāris ... !!! ... KRĀPNIEKI!

Papildināts Guntis Jon@ss 25.02.2016

Šodien, 25.02.2016. gads, bet man vēl nav atgriesta nauda par nepiegādāto preci !!!
Ko man darīt, kur griesties ... ???

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Guntis Jon@ss 14.03.2016

2016.gada 11.martā, pēc ilgas gaidīšanas un piesolīšanas, ka tiks iesaistīts "Bez tabu" - beidzot nauda tika atgriezta uz kontu .......

A Arvis Lagzdiņš 08.02.2016

Lai arī prece netika piegādāta,pēc ilgākas gaidīšanas līdzekļi tika atgriezti (šodien)

Informējam, ka visiem sūdzību autoriem jau sen ir atgriezta nauda par nepiegādātajām precēm!

Gadījumā, ja tomēr vēl aizvien kādam ir pretenzijas pret veselibaunskaistums.lv, lūdzam rakstīt [slēpt]@tvnet.lv
Vēlreiz atvainojamies visiem klientiem par sagādātajām neērtībām!