IK Biznesa vide - Krāpšana

Veikalā iegādājos gaisa attīrītāju, pārskaitīju 134.47 EUR, preci tā arī nesagaidīju. Turpina solīt, ka naudu atgriezīs, redzu nav jēgas - krāpnieki.

Respektīvi gatavoju dokumentāciju, lai iesniegtu PTAC un, ja tuvākajā laikā nesagaidīšu naudu uz konta, tad došos uz tiesu. Uz tiesu visticamāk būs jādodas, tad aicinu visus, kam problēmas ar šo uzņēmumu, kontaktēties ar mani - taisīt kopīgu iesniegumu un prasību pret IK “Biznesa vide” LV40002130566, lai dabūtu atpakaļ naudu. Pieļauju, ka vajadzēs ziņot arī Valsts policijai.

L Lāsma 13.04.2016

.kā jua te minēju , savu 15 eiro vērto preci atguvu , un tagad ļoti cītīgi pārbaudu atsauksmes, ko iegādājoties internetā.

I InZv 19.04.2016

Pilnīgi piekrītu. Arī jau vairākus mēnešus cenšos atgūt naudu par atsauktu pasūtījumu, turklāt vēl atļaujas neatbildēt uz vēstulēm....

A Ainars Akmeņkalns 11.05.2016

Arī nesekmīgi gaidu atgriežam naudu. Griezos PTAC, viņi iesaka griezties tiesā. Tagad mājaslapa ir pazudusi.

K Kristīne Brauča 03.06.2016

Man tas pats stāsts - arī gaidu naudu atpakaļ, e-pastu 03.06.2016 viņi ir atslēguši. Naudas nav.