www.sudzibas.lv Veseliba un Skaistums Krāpšana/ pēc naudas saņemšanas nepiegādā preci un neatbild uz e pastiem

BIZNESA VIDE, IK - Krāpšana/ pēc naudas saņemšanas nepiegādā preci un neatbild uz e pastiem

Labdien,
Vēlos informēt par savu negatīvo pieredzi ar šo komersantu, kas visu smuki aprakstījis sava mājaslapa -www.veselibaunskaistums.lv/, bet pats par saviem klientiem neliekas ne zinis. Pasūtu preci- naudu pārskaitu un čušššššš- ne preces ne naudas, pagaidām. Pasūtīju 25.01.2016, bet tagad jau ir 13.03.2016
Ļoti neiesaku sadarboties ar šo interneta veikalu, saskarsieties tikai un vienīgi ar galvassāpēm un mūžīgu gaidīšanas sindromu.

Kompānija: "Biznesa Vide" IK
Reģistrācijas numurs: LV40002130566
Konta numurs: LV73MARA2041000030949
Bankas nosaukums: AS "Danske Banka"
Bankas kods: MARALV22
Summa apmaksai: € Apmaksas mērķis: 071985844

O

O Otto 31.03.2016

Laiks iet uz priekšu un vēl joprojām pilnīgs klusums 2 mēneši jau pagājuši. Traki

L Lāsma 07.04.2016

varu informēt sekojoši , es pasūtīju preci marta sākumā , atnāca e-pasts ar rēķinu.apmaksāju.summa nebija liela.tad atnācae-pasts ar tekstu, ka prece beigusies , vai gaidīšu līdz marta beigām, nedega, saku, ka gaidīšu , dažas dienas pēc datuma solītā - rakstu, vai prece piegādāta viņiem- klusums..vēl piecas dienas pēc, sāku rakstīt , ka rakstu iesniegumu policijai, par brīnumu pienāk atbilde un teksts, ka ja prece nevajag , atgriezīšot likuma kārtībā ..saku , ja prece līdz nedēļas beigām nebūs , dabūs visu komplektu - policiju un televīziju ..un notiek BRĪNUMS ..mana prece pēkšņi atrodas un pat NĀKAMJĀ dienā tiek izsūtīta ..uz paciņas nekādas norādes par BIZNESA VIDI IK , ne par veselibaunskaistums.lv ..tikai neskaidrs uzvārds ..OSKARS LĀ.....tā kā Lācis , tā kā nē ..adrese Kraujas 4 , Rīga ....parasti pārbaudu atsauksmes internetā pirms ko iegādājos ..šeit pirkums bija it kā neliels , to neizdarīju ..turpmāk , kā teikt - nemūžam runčukiņ tā nedarīšu ..visu sīki pārbaudīšu un izpētīšu ..ta teikt - paldies par mācību ... Bet ko jūs apkrāptie gaidat un visi neapvienojaties un nerakstāt iesniegumus policijai ?? es te skatos , darbonis gadiem čakarē cilvēkus - pēc sūdzībām un atsauksmēm.

O Otto 04.01.2017

Pēc gada atgrieza naudas līdzekļus.