www.sudzibas.lv Ventspils Reiss Kasiere, kas nezin savu darbu

Ventspils Reiss - Kasiere, kas nezin savu darbu

Ierados autoostā savlaicīgi 6:15, lai nopirktu biļeti uz reisu 6:30 Ventspils-Kuldīga. Kasiere niknu seju skaitīja kaut kādus dokumentus, kad prasīju, lai biļetē iesit manus rekvizītus ( darbavieta man ceļa izdevumus atmaksā ), saņēmu atbildi, ka viņa nepaspēs iedrukāt (plkst.kases telpā 6:17 - sanāk, ka 3 MINŪTĒS NEVAR IEDRUKĀT DIVUS VĀRDUS UN 10 CIPARUS). Labi, piekritu ņemt biļeti bez rekvizītiem. Biļeti drukājot beidzās papīrs - KASIERE DOD MAN PUSI NO BIĻETES (nav apakšējā daļa) ar sarkanu krāsu. Es vaicāju ko man ar to darīt - viņa : ŅEMIET VAI PĒRCIET CITU AUTOBUSĀ ! Paņēmu biļeti, jo autobusā pirkt negribas - klausīties šofera pārmetumus par to, ka PASAŽIERA PIENĀKUMS ESOT KASĒ PIRKT BIĻETES. Iekāpu ar savu PUSBIĻETI autobusa Ventspils - Kuldīga plkst. 6:30. Šoferis sāka uz mani bļaut, ka kasiere man esot iedevusi naudu, ka es esot paņēmusi utml. Es apstulbu, jo tai šokā pie kases nezinu, deva kasiere man naudu vai nē, paņēmu es tikai pusbiļeti vai arī naudu no kases lodziņa. Paldies Dievam, no autobusa mani neizmeta, tikai citi pasažieri skatījās tā itkā es, grūtniece 8 mēnesī, būtu autoostas kasi aplaupījusi. Esmu pati strādājusi autoostā, tādēļ zinu kādai jāizskatās biļetei. Piezvanīju autoostas administratoram par šo gadījumu, taču viņš saka, ka biļete esot bijusi laba un dezīga, aizbraukusi es esot un tik vienā gabalā sarunā iestarpina Okay, okay, okay...

Tagad man šis viss liekas smieklīgi, taču pirmdienas rīts man tika krietni sabojāts.
BIĻETE - 1.bez man vajadzīgajiem rekvizītiem; 2) bez apakšējās daļas un ar sarkanu krāsu;
AUTOOSTAS KASIERE - visu izdarījusi pareizi un cietusi no tā, ka es atļāvos viņu patraucēt;
ES - autoostas kasieres aplaupītāja 8. grūtniecības mēnesī;
AUTOOSTAS ADMINISTRATORS - enģelis, kuru patraucēju ar savu sašutumu uz ko viņš tikai atbildēja OKAY, okay, okay...

MANI SECINĀJUMI :
NEPIRKT BIĻETES VENTSPILS AUTOOSTĀ (citās var, tur nav tādu problēmu),
NEBRAUKT VENTSPILS REISA AUTOBUSOS (šī nav pirmā reize, kad ir problēmas tiesi ar VR šoferiem)
NEZVANĪT VENTSPILS AUTOOSTAS ADMINISTRATORAM (saņemšu atbildi, ka pati esmu vainīga)