www.sudzibas.lv Dr Natālija Bērza Ļoti slikts serviss

Dr Natālija Bērza - Ļoti slikts serviss

Pēc šādu dakteru apmeklēšanas vienīgais, ko vari iegūt, ir PTSD.
Aizgāju ar savu it kā nelielo problēmu - pakonsultēties par mr, jo bija izmaiņas ciklā.
Bija pārāk ļoti ieinteresēta tajā, kāda kontracepcijas metode tiek izmantota. 70% vizītes laiku mēģināja pierunāt/ pārdot ideju par hormonālā kontracepcijas spirāli, lai gan teicu, ka absolūti nav aktuāli.
Vizītes laikā pieņēma zvanu, kur konsultēja citu klienti par abortu.
Kad atgriezāmies pie iemesla, kāpēc tur esmu, atļāvas pajautāt, "vai man ir princis baltā zirgā?".
Uzdevu precizējošu jautājumu, vai ar to tiek domāts, vai esmu attiecībās, jo teikšu godīgi, ļoti neprofesionāla valodiņa..
Un tad šī daktere turpināja, ka redz, šis "princis" mani esot aplaidis ar STS. Ja nē, tad ir 2 citas draudīgas diagnozes.
Rēķins uz ~ 160 EUR. Izglāba apdrošināšana, samaksāju ~ 40 EUR.
Mēnesi dzīvoju bailēs, lai uzzinātu, ka ar mani viss ir kārtībā un ne man, ne dzīvesbiedram nav STS. Protams, ka arī otrajā vizītē, šī daktere nebija ieinteresēta manu problēmu risināšanā, bet joprojām mēģināja pierunāt ielikt spirāli...

ĻOTI NEIESAKU!

B Bez_vārds 23.02.2023

Tak liec to spirāli. Neredzu problēmu.

E emilia_woodz 23.02.2023

Vai dr. Bērza? :D

N Norris 23.02.2023

Tev ārsts pateica ka tev ir STS, bet tu saki ka nav . Priekš kam tad ej pie ārsta ja visu zini pati?

X xxx1992 20.03.2023

Varu piekrist, ka dakterei ir briesmīga attieksme un komunikācija. Ļoti nelaipna, runā uzbrūkošā tonī.

B Bn 25.04.2023

Es pilnigi piekrītu, tikko biju pie šīs dakteres, ļoti ļoti nepatīkamas emocijas palika. Dakterei es ieteiktu iziet kādus komunikācijas kursus. Profesionalitāte 0. Tik ļoti iedomīga attieksme. Viņas uzskats ir , ka visur citur iet nevar, tikai tur kur viņa ir ,tur vislabākais serviss/zināšanas.. nu galīgi tā nav. Diagnozi uzstāda aplami, paziņo smīņājot.. tajā klīnikā uz visu atbilde ir laparoskopija, vienalga vai vajag vai nevajag! Un uz to arī tiek pelnīts..

Es ieteiktu iet vienalga kur tikai izvairīties no šīs dakteres!

B Bn 25.04.2023

Runa iet par myclinic, aizmirsu pieminēt!

A anna1996 27.05.2023

Labdien, par Dr Bērzu varu pateikt tikai labu. Atrisināja man daudzas problēmas, ar kurām nevarēju tikt galā gadiem. Katram cilvēkam ir jāatrod savs ārsts un visiem visi ārsti nevar patikt. Bet skatos ka sūdzības autore raksta tikai sliktu komentārus par visiem speciālistiem ko apmeklē.

J J.L78 14.08.2023

Piekrītu 100%, dr BĒRZA ir ieinteresēta,rada patīkamu noskaņu un Tu nejūties bailes pārņemts par procedūrām, kuras ne vienmēr ir patīkamas. Eju jau gadiem pie dr un zinu, ka citu neizvēlētos ( esmu bijusi arī pie citām). Arī man visi rezultāti ir ideālā kārtībā pēc mocībām ar hormoniem. Cikls manā vecumā ( 45) joprojām strādā kā pēc pulksteņa. Iesaku un velreiz iesaku!

J Jj72 26.11.2023

Viņa ir mana daktere gadus septiņus vai astoņus. Kopā risinātas dažādas problēmas, gan ar grūtniecību saistītas, gan citādas. Varu sacīt, ka daktere ir laipna un atklāta pret katru, kas pats ir laipns un gatavs risināt savu grūtību, ir godīgs un līdzestīgs. Viņa nav nekāda lauku daktere un labi pārzina un izmanto visas labākās mūsdienu zināšanas un iespējas, lai novērstu jebkādus riskus grūtniecībā vai citos ginekoloģiskos jautājumos. Taču diezgan strupa un nelaipna var būt pret tiem, kas grib turpināt veco dzīvesveidu, nestāsta patiesību par savu situāciju, paši ir nelaipni, nelieto izrakstītos medikamentus, bet sagaida, lai daktere viņus apkalpo un atrisina viņu problēmas, pašiem nesadarbojoties. Dakterei Bērzai pietiek pacientu, tāpēc viņa necenšas kādam lieki izdabāt, tas gan ir fakts.