www.sudzibas.lv Ventspils Reiss Vadītājs uzvedas neatbilstoši likumam

Ventspils Reiss - Vadītājs uzvedas neatbilstoši likumam

Es ar Bariņkarti braucu jau vairāk pa 2 mēnešiem ar pirmo autobusu (Ventspils-Tārgale) vai arī vienpadsmito (autoosta-Piltene)
no rīta Bariņkarti cits vadītāj pieņēma (09.30 Tārgales skola pieturā.
Un šodien 28 jūlijā pulks 19.38 pieturā dzelzceļa stacija vadītājs atteicās pieņemt karti.
Pēc tam es aizgāju uz autoostu ar domām sūdzēties administratoram bet iestāde bija aizvērta. Es pazvanīju uz iestādes nummuru, bet man neviens neatbildēja.
Pēc tam es sagaidīju nākamo autobusu.
Un tas pats vadītais atteica pieņemt Bariņkarti otro reizi, pēc kā es paprasīju viņa vārdu un viņš teica ka tā informācija man nau pieejama.
Vēlāk viņš sāka mani filmēt uz sava telefona (un kā man liekas kādam zvanīt) pēc tam viņš kaut ko iekliedzās un aizbrauca.
Dēļ viņa man vajadzēja ilgu laiku gaidīt tuvinieka kurš mani aizvedīs uz Tārgali
esmu nepilngadīgs bārenis un pēc pēdējā autobusā es biju atstāts viens uz ielas bez naudas un nebija daudz uzlādēts telefons
un gadījumā ja man neatbildētu man vajadzētu iet 25 kilometri līdz mājām