www.sudzibas.lv Venipak Slikts serviss, piecu dienu laikā pasūtījums netika izpildīts. Līdz šim brīdim netika izpildīts

Venipak - Slikts serviss, piecu dienu laikā pasūtījums netika izpildīts. Līdz šim brīdim netika izpildīts

Es apmaksāju pasūtījumu 05.12.2021, venipak mājas lapa solīja pasūtījumu izpildīt 07.12.2021, bet kurjers neatnācis un pasūtījums netika izpildīts. Pārgāja 08.12 un 09.12, bet pasūtījums netika izpildīts. Neviens neatbildēja uz e-pasta sūtījumiem un zvaniem. Ārprāts! 09.12.201 paveicas sazināties ar Lietuvas venipaku. Solīja, kā 09.12.2021 no 11.00 līdz 17.00 pasūtījums tiks izpildīts. Neviens neatnācis un nekādu ziņojumu nav. 10.12.2021 Latvijas venipaks neatbild. Lietuvas venipak atbildēja, kā pasūtījums tika atcelts lielā pasūtījumu skaitu dēļ.? Klients gaida piecas dienas, līdz tiks izpildīts pasūtījums un neiziet no mājas. Nevar pateikt klientam par pasūtījuma atcelšanu? Briesmīga apkalpošana, ļoti slikts serviss. Nevaru sagaidīt kurjeru un nezinu ko darīt.

10.12.2021

M MarikaBS 10.12.2021

Līdzīga situācija šobrīd.
No rīta sūta SMS, ka sūtījumu piegādās konkrētajā dienā. Vakarā raksta, ka nodošana nav izdevusies..?! Jo?

Telefona numurs nedarbojas. Sazvanot kurjeru, noskaidroju, ka viņiem lieli apjomi, ka mana paciņa ir atpakaļ noliktavā, ka jāzvana uz to pašu numuru, kas nedarbojas!

Tik sliktu servisu sen nebija nācies piedzīvot. :(

J Jurijs Kaštanovs 10.12.2021

Pasutiju no Lietuvas auto riepas ar piegadi, piegadi veic Venipak.
Tapat riepas atbrauca uz Rīgas noliktavu 07.12. no rīta, un līdz šim brīdim neviens ar mani nesazinājas, uz zvaniem un epastiem arī neatbild.

N Nikleb 10.12.2021

Tas pats, visu nedēļu no rīta sūta SMS ka šodien piegādās. Sazvanīt nevar!

I Inese Dziļuma 11.12.2021

Ooo, neesmu vienīgā:( Man 6.12 atnāca SMS, ka piegādās - biju mājās visu dienu:((( Kopš 7.12 neviens nav sazvanāms:(((( vienk forši...