www.sudzibas.lv Venipak slikts serviss

Venipak - slikts serviss

Sākotnēji gultu un dīvāna piegāde tika solīta 11.07, tagad jau ir 13.07 un piegāde būšot tikai pirmdien, jo, redz, pirms mums rindā ir 100 cilvēki. Sanāk, ka trim cilvēkiem vēl vismaz 3 naktis būs jāguļ uz grīdas viņu neizdarības dēļ; jo, kā jau loģiski domājoši cilvēki, veco mēbeļu izvešanu organizējām īsi pirms plānotās piegādes.
Nemaz neminēšu faktu, ka jau trīs dienas nevaram iziet no mājas tālāk par tuvējo veikalu, jo piegādāt preces var jebkurā mirklī...

F FuiVenipak 14.07.2018

Tāda pati situācija! Gaidīju bērniem divstāvīgo gultu norunātajā piegādes laikā no 8-14. Vecās gultas jau ir izvāktas no dzīvokļa- bērniem nav kur gulēt. Kad norādītais laiks jau pagājis- zvanu pati- oi, piegāde būs tikai nākamajā dienā! Neviens ne atvainojas, neko! Pat ziņu paši nepadeva, ka tomēr šajā dienā nebūs nekā! Lai gan bija tik gudri un 7 no rīta sūtija sms, ka gaidiet šodien piegādi no 8-14. Sūda kantoris Venipak! Samaksāju naudu privātam šoferim ar busiņu un paši savācām gultu. Apnika nervus bojāt ar viņiem!