LV RU
www.sudzibas.lv Venipak Slikts serviss

Venipak - Slikts serviss

Nelaipns kurjers, nepiegadaja preci noraditaja adrese. Aizbildinoties ka ir parak tumšs un vins nevarešot atrast manu maju. Manuprat ja es apmaksaju piegadi uz kadu noteiktu adresi tad kurjera pienakums ir man to piegadat tiesi rokas. Tas ka vins brauc uz manu adresi tumsaja diennakts laika ir vina problema ne mana. Nevienam neiesaku izmantot sis firmas pakalpojumus.

Ai

Komentāri (5)

"Tas ka vins brauc uz manu adresi tumsaja diennakts laika ir vina problema ne mana. " - piegāde bija domāta viņam? Kādas viņam problēmas - sūtījumu taču nesaņēmi TU!!! Jā, cilvēku stulbumam nav robežu.

Ai Aij 19.12.2016

Ja jau viņiem (Venipak) ir tik grūti sūtījumu piegādāt klientam līdz mājām arī tumšajā diennakts laikā, nu tad atvainojiet, lai maina darba grafiku, kāpēc man no tā ir jācieš, preces piegādi biju apmaksājusi līdz savai mājai, nevis līdz tuvākajai pilsētai vai pagastam. Tad jau tikpat labi varēju pati braukt pakaļ, nevis maksāt kurjeram un tad vēl braukt viņam pretī, lai nabadziņš tumsā neapmaldās!!!

Bl blondine525 19.12.2016

pilnīgi Jums piekrītu, pilnīgs sviests ar šo firmu, mana adrese ir pašā pilsētas centrā un arī nevar piegādāt konkrētā dienā, jo esot gadījusies kļūda, un nevienu reizi vien...

Bl blondine525 19.12.2016

prece ir jāpiegādā no plkst. 9-17 un viņiem tomēr ir jāatrod adrese, jo pakalpojums maksā naudu un ne tik mazu, man vismaz pazvana, ja ir kāda aizķeršanās

In Inga_Inga_ 22.08.2017

Ļoti nelaipns kurjers. Tā kā tuvojās darba dienas beigas, vēlējos uzzināt, vai mana paciņa šodien tiks piegādāta. Ja nevarēs, tad vēlējos sarunāt piegades laiku, jo nākošajā dienā neviena mājās nebūs. Paši Venipak atsūtīja no rīta īsziņu, lai zvanot kurjeram un uzzinot piegādes laiku. Diemžēl uzzvanot kurjeram, es saņēmu tik nelaipnu atbildi vairāk pat "uzbraucienu", ka man ir ļoti daudz sūtījumu, jūs neesat vienīgā, kam atnācis sūtījums... Man pirmā saskarsme ar tik nelaipnu kurjeru (Iepriekš pārsvarā paciņas tika piegādātas ar DPD, Omnivas, Latvijas Pasta kurjeru starpniecību. Vienmēr bija laipna un draudzīga attieksme).

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay