www.sudzibas.lv Venipak Slikts serviss

Venipak - Slikts serviss

Esmu ļoti neapmierināta ar šo piegādātāju.
Sūtījumu gaidu jau no 20.12. 2021. Sekoju līdzi sūtījuma numuram viņu mājas lapā un tik redzu kā mana paciņa 8 dienas vizinās pa Mārupi, Ķekavu un Rīgu, bet pie manis tā arī nenonāk. Esmu vairākkārtīgi mēģinājusi sazināties - nesekmīgi. Šodien no rīta izdevās un solīja šodien veikt piegādi. Dabūju kurjera numuru - zvanīju ap pulkstens 14: 00, kad vēlējos noskaidrot cikos tad būs. Kurjers neceļ. Piezvanīju vēl pāris reizes - neceļ. Zvanu pašiem venipak - nereāli sazvanīt 10 min uz līnijas un tā katru reizi. Tad pēdējās piliens bija, kad šajā paša diena 16: 00 saņemu sms ar to, ka piegāde nav izdevusies un piegādāšot rīt. Lieki piebilst, ka neviens nebija ne pie manis atbraucis, ne mēģinājis sazvanīt.
Šausmīga vilšanās. Neiesaku izvēlēties šo piegādātāju.

28.12.2021