www.sudzibas.lv Venipak Slikts serviss

Venipak - Slikts serviss

Ļoti vājš serviss, nekad vairs neizvēlēšos šo piegādes kompāniju. Auto riepu no Lietuvas bija jāpiegādā 1-2.decembrī, kad to netiku saņēmusi 3.decembra rītā (piektdiena), zvanu, lai pārliecinātos, kas pie vainas, tracking numurs rāda, ka ritenis no Lietuvas Rīgā ievests ir jau 2.decembra vakarā un atrodas noliktavā. Teicās, ka lielā apjoma dēļ, riepu varēs piegādāt tikai 6.decembrī (pirmdienā)! Okei, gaidu pirmdienā, operatorei saku, lai ved riepu pēc 16:00 uz norādīto adresi, jo nevaru jau 3.dienu gaidīt, kad riepu BEIDZOT, tikai viņiem zināmā laikā, atvedīs, jo ir arī jāiet uz darbu un tā kā esmu palikusi bez auto, jo gaidu savu riepu, tad saņemt viņu visur nevaru, ar autobusu jau padusē nevedīšu. (Piebilde, ja tiek mainīta preces piegādes adrese, preces piegādes termiņš tiek pagarināts par 1 dienu!) Labi, operatore apstiprina, ka info ir piefiksēts un nodots tālāk. Rezultātā ir Pirmdienas rīts, 11:00, darba dienas sākums, man zvana, ka riepa ir piegādāta norādītajā adresē, tur, kur manis nav, pretēji tam, ko operatorei palūdzu piefiksēt un tā apgalvoja, ka riepa tiks 100% piegādāta laikā un, ka klientu serviss viņiem ir ļoti augsta prioritāte! Rezultātā ir pirmdienas vakars, riepas nav, telefonu neceļ, un jau ento dienu -15 grādos, ziemā esmu atstāta bez auto. Ļoti, pat ļoti “smalks” serviss, nevienam tiešām neiesaku, ja negribiet sabeigt savus nervus.

06.12.2021