www.sudzibas.lv Venipak Slikts serviss

Venipak - Slikts serviss

Pasūtīju internetveikala preci. Internetveikals nosūtīja preci caur kurjerpastu venipak. Atnāca sms ka sūtījums piegādāts. Caur sms tika uzdots jautājums ka es vēlos saņemt sūtījumu. Es piekritu saņemt sūtījumu caur pakomata. Atnāca sms ar preces numuru un saņemšanas kodu. Aizgāju pēc noradītas adrese kur pakomats ievadiju saņemšanās kodu. Pakomats uzrada ka ievadīts nepareizs saņemšanas kods.

04.08.2021

N

I ilonjka 22.12.2021

Pirmo reizi sanemu savu pasutijumu nakosaja diena , biju apmierinata . Otro reizi pasutijumu gaidiju ilgak , zvaniju , rakstiju , pec nedelas sanemu . Kurjeram ne bija terminala , tapec maksaju skadra nauda , ieprieks zvaniju un mani bridinaja .Pasutijums bija divas kastes , viena no vinam bija saplesta , labi ka visu ko pasutiju bija kartiba . Pagaidam ne zinu , vai pasutisu vel reiz .