www.sudzibas.lv Venipak Slikts serviss

Venipak - Slikts serviss

Tika atsūtīts sms ar kurjera numuru ar kuru jāvienojas pašam. Zvanit pa noradīto telefonu no rīta, kurjers no sievai pateica ka būšot ap 12: 00 un neatbrauca. Sieva zvanīja atkal 13: 00 - teica ka būšot, gaidiet. Līdz vakaram tā un neatbrauca. 18: 00 es pēc darba zvanīju pats un kurjers Saka stastīt ka no rīta viņš vēl Lietuvā bija, un nekā viņš 12: 00 atbraukt nevarēja. Uz jautājumiem priekš kam tad teikt ka būšot divpadsmitos neko jedzīgo nepateica un pa ka varot atvest no 18: 00 līdz 20: 00 (es zvanīju kad bija jau 18: 00) . Un ka visi taču zin, ka viņš mana rajona brauc vakaros.

Nav pat vismaz atvainojies, par to ka cilvēki plano savu dienu atbilstoši, lai būt vietā sarunāta laikā. Ka arī atteicas nosaukt savu vārdu. Kurjera telefons: 25102899

uz vienipak lapā noradītu telefonu sazvanīt nav iespējams, zvans tiek nomests pēc brīdinājuma, ka saruna tiks ierakstīta.

03.06.2020

Papildināts Denpro 03.06.2020

Kurjers atveda sutījumu, tomēr par sagadātam neertībam nav atvainojies, un uz manu piezīmi, ka tas nav normāli, ka lai kaut kas notiek, man papildus jāzvana un jāstrīdas, citādi vēl gaidītu pasutījumu vairākas dienas, ka te ir minēts portalā.

Uz to viņš atbildēja, lai es namācu viņu dzīvot, viņam ir vienalga un viņš ies pensija pēc dažiem gadiem.

Nosaukt savu vārdu arī atteicas

D