www.sudzibas.lv Venipak Preces piegādes laiks

Venipak - Preces piegādes laiks

Veikalā "JYSK" Dominā pirkām matraci gultai un lūdzām piegādi. Bijām pārliecināti, ka pats JYSK ved preces, bet dienu pirms piegādes saņēmu sms no venipak, ka prece tiks piegādāta norādītajā datumā un laikā (no 8:00 līdz 14:00). Plkst. 13:20 saņēmu zvanu no kurjera, ka šodien preci nevarēšot piegādāt norādītajā laikā. Varētu vēlāk - vakarā. Norādīju, ka tas nav norādītais laiks un piegādes adresē es esmu tikai tad, kad esmu norādījusi, kā arī pārējās dienās es neesmu pieejama. Vienīgi, pēc pāris dienām varu piedāvāt pusotru stundu, kuru būšu piegādes adresē. Tad kurjers aizrādīja, ka viņi nevar taču nogādāt preci man konkrētā laikā (jo nosaucu konkrēto pusotru stundu, kurā ir iespējams piegādāt preci). Atļāvos aizrādīt, ka es esmu visu šo rītu laikā no 8:00 līdz 14:00 pakārtojusi šai piegādei un ja viņi atļaujas paziņot pusstundu pirms piegādes laika beigām, ka viņi nevar preci piegādāt, tādā gadījumā firmai ir jābūt pretimnākošai pārliekot laikus. Acīmredzot, šī nav tāda veida firma.

Dainis 13.02.2018

Budžeta veikals, budžeta piegāde un budžeta apkalpošana, kādu attieksmi tad jūs gaidījāt?

R Rita R. 06.03.2018
Slikts Serviss

Venipak strādā rupji , vulgāri un bezkaunīgi kurjeri. Necilvēcīga un agresīva attieksme. Tādi cilvēki nedrīkst strādāt apkalpojošā sfērā un vispār sadarboties ar cilvēkiem.