www.sudzibas.lv Venipak Piegādes kvalitāte un bojāts sūtījums

Venipak - Piegādes kvalitāte un bojāts sūtījums

Šodien gadījās visai bēdīga situācija. Viss sākās ar to ka saņēmu izziņu ka šodien tiks piegādāts mans sūtījums. Es biju darbā un kurjers protams iepriekš nepabrīdinot ierodas šajā adresē un tad zvana man un Saka ka ir ieradies. Es izstāstu situāciju un Saka, ka vispār tā nevarot ka uz citu adresi tagad jāved un vēl tur kautko sāk stāstīt. Beigās atved uz manu darba vietu, izeju pakaļ un konstatēju ka paka ir bojāta, visa kaste ar caurumiem un vēl nosmērēta. Saku vai mans sūtījums būs neskarts un būs visas lietas, uz ko viņš atbild ka viss ir kārtībā un viņš neko nezinot kā tas gadījies. Atvedot mājas sapratu ka trūkst dažas lietas un arī pasūtījums ir bojāts. Protams saziņa nav iespējama un neviens neko negrib darīt lietas labā, domāju ka šī ir pēdējā reize kad sūtu sūtījumu caur venipak.

07.12.2022

R