www.sudzibas.lv Venipak Piegāde ,kurā pašam jābrauc pakaļ sūtījumam

Venipak - Piegāde ,kurā pašam jābrauc pakaļ sūtījumam

Atsūta sms, ka sūtījums tiks piegādāts šodien, bet sazvanot šoferi noskaidrojas, ka paka ir transportā, bet nevedīs nedz šodien un ātrākais rīt (piektdienā) atvedīšot.
Ja gribot varu pats braukt 3,5km līdz viņa maršrutam un gaidīt kamēr viņš braukšot garām.
Skaitās piegāde, kur šoferim grūti nogriezties no ceļa 3,5 km un piegādāt laikā.
Nevienam neiesaku, ja vien nevēlaties lieku stresu.
Piemēram, man ražošana apstātos līdz pirmdienai, ja nesaņemtu izejmateriālus.

Oļegs Zatlers 22.09.2017

Laicigi japasuta izejmateriali nevis jasudzas, ka kads nevar nobraukt liekus 3.5km. Kapec pats nevari nobraukt liekus 3.5km? Zabaks.

C CastorTroy 22.09.2017

Raksti kantorim kas Tev pārdeva šos izejmateriālus un iedeva Venipakam piegādāt, nevis te raksti par Venipaku, tas Tev personīgi neko nav apsolījis!Varbūt Venipakam ar to kantori līgums,ka viņi piegādā tikai tad kad ir pa ceļam :)))
Bet nopietni, šaubos, ka kurjers nevarēja pabraukt 3,5 km, tur laikam tas komatiņš ir lieks... :)))

Ventilators 22.09.2017

Tas, kurš nav strādājis ar Venipak, grūti rast viedokli. Ar viņiem tiešais līgums mums bija uz gadu, bet viņu darbu redzu jau 5 gadus. Kurjeri ir fenomenāli. Viņi negribēs, tad nebrauks. Viņi var ierasties ļoti labos pulksteņa laikos. Viņus stresī vadība. Menedžeri arī neko nespēj izdarīt, jo arī vadība beigās apspiež. Cena ir, bet pārējie solījumi izplān nebūtibā un ne jau viņi par to vainīgi.

proverka777 23.09.2017

slikts serviss. piekritu

A annmari 04.04.2018

Pinigi objektivs viss, man sodien tas pats variants, ar ekspress pakalpojumu no Lietuvas sutija paku, gps mape rada ka kurjers vizinas pa manu rajonu , bet aku atvest nevar !

B Besii Meesli 17.09.2018

Mani arī Venipak kurjeri ir centušies pierunāt, lai pati izbraucu pretī. Bet es kategoriski atsakos šādus piedāvājumus apspriest – gaidu mājās, un viss. Un atbrauc. Tikai ar latviešu valodu un adreses atrašanu viņiem mēdz būt lielas grūtības.

P Peteris gerlins 04.11.2018

Venipak Musperts viss stulbakais cilveks
Galigs zabakd vp valmieras vaditajs