www.sudzibas.lv Venipak Klientu neapmierinātība

Venipak - Klientu neapmierinātība

Šis posts būs visiem neapmierinātajiem Venipak vai jebkuram citam piegazu firmu klientiem.
Man ari piegāde nedaudz kavējas, bet esmu saprotos.
Nāk ziemassvētki un visam pa virsu ir vīruss...
Cilvēki suta ļoti daudz.. Un kurjeri strādā no agra rita līdz veļām vakaram, tagad jau pat pa brīvdienām, bez apstājas bez maz vai.. Ja jums nepatīk tas, ka kavējas vai ari jūs esat ar kaut ko tik ļoti neapmierināti, lūdzu dodaties pasi uz veikalu un iepērkaties, saprotu, ka visiem nav tādas iespējas, bet tad esiet pacietīgi un pasakiet viņiem paldies! Visos citos laikos ar piegādēm nekad nav bijušās problēmas un viss ir bijis ideāli un bez jebkādam kavēšanām!

11.12.2021

A Anonim00000 14.12.2021

Tad kapec neviens neatbild up zvaniem. Kapec nevar bridinat cilvekus? Tas nav klientu problema, ka neviens nepaspej un trukst darbnieku.

A Anonimmmmmm 15.12.2021

Par zvaniem taisnība, tur gan ir problema

A Anonim00000 15.12.2021

Man atbildeja tikai lituvas filiale. Un vini parzvana, bet neko nemainas. Jau 2 nedelus gaidu. Pats brauksu un savaksu savas preces no KSenukai.

Tikai vienpaka daudz darba? Citiem arī daudz darba piegādātaem,bet viņi strādā ar cilvēkiem,dod info.A vinipakam vienkārši bārdas!