Venipak - Atsauksme

Situācija tāda, ka šodien 06.12.22. Venipak piegādāja matraci, ko pasūtīju no 1a.

No rīta viņiem datubazē bija mans vecais numurs, sazvanīt mani nevar, es esmu darbā - matracis dodas uz adresi, kur neviena nav un pasūtījums ar apmaksu uz vietas ar karti! Turklāt pin no pasūtījuma nāk uz veco nr.. Viss slikti? !

Sazvanīju Venipak Helpdesku, nomainīju savu telefona numuru uz jauno, dabūju kurjera numuru. Sazvanīju kurjeru, apstāstīju situāciju. Sazvanīju vēlreiz Helpdesk, uz jauno nr. Atsūtīja pin datus. Sarunāju, ka pirkumu varēs veikt mans draugs, prece tika piegādāta, kurjers un draugs savā starpā sazvanījās, viss nokārtots, mājās gaida matracis: d

tā ir slikta apkalpošana? .. Dodu 10 no 5 zvaignēm! Un paldies!
P. S. No viņu puses visur šodien bija pozitīva un atsaucīga klientu apkalpošana.

06.12.2022