Velosipēdu pārdošanu - Bojāta prece.

MDATA www.mdata.lv Tur strādā pēdējie kropļi - mīļie cilvēciņi neiepērcieties šajā internet veikalā. Nopirkām bērnam velosipēdu par 150 eiro nu domājam ka viss būs ok, atveda kujers - viss labi - izpkojām - sākām likt kopā, visas detaļas izņemot rāmi bojātas - jāmaina. Pārdot preces-bez garantijas. Vai tad ta drīkst darīt-pat ja prece ar atlaidi-tad var pārdot pēdējo mēslu!? Kropļi paliek kropļi. Aizvedu pie velo meistera viņš bija šokā kā tā var un nav garantijas. Ja varat padodiet šo ziņu tālak...

J

C critical thinker 07.06.2018

es Tev neesmu nekāds mīļais cilvēciņš

L Lauris 08.06.2018

Paskatoties, kādi ričuki tajā lapā tiek tirgoti, teikšu godīgi, kantoris cilvēkus ķer uz muļķi. Pilnīgi hlami. Par 150 eiro ko tad tu gribi? Labi velo (ar "labi" domāju tādi, kas nav pa taisno uz servisu jāstumj) sākas kā minimums no 400 par lietotu. Skopais maksā divreiz.

J jures 09.06.2018

Jā labi tu ta spried, labi kuram ir tā naudiņa, kurš var atļauties to salabot, bet ja kurš salasijis pēdejo naudiņu un nav nudiņas remontam, nosviež varbūt savu sapni šķūnī un viss, bet tādi kropļi MDATA turpina strādāt un pārdot lai raksta taisnību.

A Alex Millers 09.06.2018

Meilida velosipēds par 99 euro..jau tas nosaukums vien atbaidītu no pirkuma.Tur tak visi piedāvatie velosipēdi ir ķīniešu brīnumi nevis kvadrātā bet kubā reiz 100.Tos velo pat par velti neņemtu.