www.sudzibas.lv Velokurjiers Briesmīga attieksme, laika nepiegādāts sūtījums

Velokurjiers - Briesmīga attieksme, laika nepiegādāts sūtījums

2021. Gada 19. Maija steidzamības kārta sazvanījos ar velokurjiers.lv un pieteicu savas paciņas (ļoti svarīgas vēstules piegādi PMLP čiekurkalnā) līdz nākamās dienas 9.00 no rīta, kur man konsultants norādīja, ka šī vēstule tiks piegādāta, ka arī pēc aplikācijas bija redzama, ka vēstule vēlākais ka saukta b piegāde notiks līdz 20.05.2021-9.10 no rīta. Kad 10.00 zvanīju kur ir mans sūtījums neviens nezināja, atzvanot pateica ka kurjiers ir sajaucis un sūtījums būs pēc 40 min pmlp. Lieki piebilst, ka šī bija svarīga vēstule un svarīgi viņai bija būt tieši 9.00 no rīta tur. Pēc piegādes sazinoties ar 20000041 man teica ka lai nosūtu konta nr un nauda tiks atgriezta. Šodien 25.05.2021 nauda nav saņemta, un kar zvanīju tad konsultants klausule smejas un Saka ka šis nav iespējams ko es vispār gribu un sarunas laika kad plkst nosit tieši 18.00 viņa pasaka, ka darba laiks ir beidzies smejoties noliek telefonu.
P. S pirms nolikšanas gan Saka - piezvaniet rit!
Neuzticiet svarīgus sūtījumus šim kantorim!