www.sudzibas.lv Veikals«Lelija« klasiskais stils nevīzība, apkalpošana uz nulli

Veikals«Lelija« klasiskais stils - nevīzība, apkalpošana uz nulli

Šodien tā sanāca, ka mammai vajadzēja nopirkt apgērbu un iegājām veikalā Lelija, ko varu pateikt par šo veikalu, atradāmies tur laikam vairāk par pusstundu pārdevēja ne vienu reizi nepienāca klāt, lai apjautātos vai ir vajadzīgs kāds izmērs vai palīdzība, bija nodarbināta ar sarunām pa telefonu un kaut ko kārtodama...Pienākot pie kases izrādījās, ka cena, kas ir rakstīta uz blūzes vairs neatbilst īstjai un maksā gandrīz 16Ls dārgāk, jautāju par atlaidi mums protams to nepiešķīra...Iepirkos veikalā par 75Ls summs nav maza, un to, ka pārdevēja nevar iedot atlasidi tās ir muļķības, ja veikals sevi uzskata par prestižu un ja klients prasa atlaidi, tad noteikti iedos...Izejot no veikala pārdevēja nebija pat noņēmusi pīkstuļus...Esmu ļoti vīlusies par šo veikalu un diez vai kādreiz vēl tur ieiešu...Veikala īpašniekam ieteiktu pieņemt darbā kvalificētus darbiniekus, bet veikala vadītāju vajadzētu alaist...

A Andris 24.08.2010

Tu esi viena baigi kašķīgā vecene, padomā kāda būsi vecumdienās!Nu un, ka neiedeva atlaidi, ja reiz vari par 75 ls. sapirkties, tad nav ko žmiegties ar atlaidēm!!!

M musja 25.08.2010

Ej uz tirgu un tur kaulējies par atlaidi.

N nunu 25.08.2010

Pēc iepriekšējiem komentiem var spriest ka daļai tautas patīk pazemīgi nokārt galviņu un vēl kniksi pasist nekompetences un prastas paviršības priekšā. Nožēlojami.

- -fantazy- 10.09.2010

Ja veikals ir prestiž, tad tas piešķir klientiem savu patstāvīgā klienta karti, ar kuru arī var dabūt šo atlaidi! (Tiem, kuriem uzskata par vajadzīgu šādu karti piešķirt!)
Nu un kas Tu maz bērns esi, ka nevari pieiet un pajautāt ko Tev vajag?
Tēlo te nenormāli zinošo un "kruto" no sevis, bet patiesībā augstās modes veikalos neesi nekad bijusi un nezini kāda tur ir apkalpošana!