www.sudzibas.lv Veikals Pus 12 Slikta apkalpošana, bojāta prece

Veikals Pus 12 - Slikta apkalpošana, bojāta prece

Nopirku portatīvo tumbu Kuldīgā kur veikalā man nodemonstrēja paraugu kā tas darbojas un iedeva pēc tam jaunu kastē. , mājās izņemot no kastes salauzts usb ports - nu nekas gadās sazinoties ar tuvāko filiāli, kas ir tuvumā ādazos meitene laipna izskaidro, ka tuvāko dienu laikā visu atrisinās. Nākamajā dienā piezvanīja bezkaunīgs večuks no servisa un ar likuma punktiem sāka bērt vaļā visādus idiotismus nu kā jau Latvijā tas bieži sastopams, ka bērni salauzuši, jo usb ports pats nelūztot iekšā un ka es meloju jo pārdevējas dievojas ka viss bijis kārtībā. Tumbu protams viņš vēl pat nav redzējis jo tā vēl pie manis. Murgs es mēģinu skaidrot nu jau sastresojusies un varbūt pat nesakarīgos teikumos, ka vakar nopirku un vēlos, lai man iedod normālu veselu tumbu, un atbilde kā no lapas lasītu, ka es meloju un bērni salauza un ja iedošu servisā tad noteikti man zvanīs un teiks ka būs maksas labošana, kas neesot no lētajām. Īsāk sakot jau no paša sākuma aizvaino mani un sagatavo, ka man, lai ko es darītu pašai būs jāmaksā par salauzto preci kuru pat ieslēgusi vēl neesmu. Skatoties ka sūdzibas lv ir tikai sliktas saprotu ka nākamreiz tomēr ir vērts paskatīties uz atsauksmēm - veikala. Dzīvojot daudzus gadus vācijā tur pat prātā ienākt nevarēja ka man atļausies pateikt ka es esmu preci salauzusi, to pat neapskatot. Lai viņiem tie 160 eiro nopelnās labi - karma ir riebīga un viss nāks atpakaļ. Es vienīgi ļoti vēlos brīdināt pārējos pircējus izvērtējiet ko jūs pērkat, jo dārgas preces kā man nejaukais onkulītis teica parasti salaužam mēs paši tikai lētās datorpeles varot apmainīt jo tās ir lētas. Īstenībā pat smieklīgi kā cilvēks ir nobiedēts no saviem priekšniekiem, ka šādu idiotismu saka. Tad jau labāk tirgū pirkt ne veikalā jo tur domāju, ka ir cilvēcīgāka attieksme. Lai tam onkulītim šajā firmā dzivē viss izdodas apvainojot cilvēkus kas mēģina kaut ko mainīt sistēmā ja nopērk salauztu preci. Protams pēc šādas sarunas pat negribas nekko nekur vest jo iznākums tā pat ir skaidrs. Es gan vēl aizvedīšu ne tikai pie viņiem, bet arī vēl uz ekspertīzi iztērēšu kaut trīsreiz vairāk kā tā tumba maksā, bet pierādīšu ka viņa apvainojumi ir lieki un ka pārējiem pircējiem ir tiesības panākt ka pret viņiem neizturas kā pret pameslām un viss ir panākams ar ilgu pacietību un neatlaidību. Man laiks un nauda atļauj ilgi jo ilgi ņemties ap šo visu, tādēļ es vēl jums pastāstīšu kā tas beigsies. Viņiem veiksi krāpjot cilvēkus un atrunājoties ar likuma punktiem un uzveļot vainu pircējiem, man tikai salauzta tumba. Drīz arī publicēšu visos sociālajos tīklos pilnus aprakstus sarunas un panākumus vai pretēji kārtējos atteikumus.

K

C critical thinker 06.08.2018

kasti vajadzēja atvērt veikalā un paskatīties. bet tagad - kur ir garantija, ka paši nesalauzāt.

K ketttyk-8 06.08.2018

Pēc kara jau visi gudri, brīdī jau kad pirkām zin kā prieks liels būs tumba uzticība veikalam! parādīja kā tas izskatīsies uz izliktā parauga. Zin kā izvelkot no kastes un ieraugot ka prece saplēsta pat prātā nenāk strīdēties vai kaut kā tā, jo pārdzīvojumi, strīdi jau rodas brīdī kad attieksme no Servisa darbiniekiem pat neredzot preci ir negatīva un uzreiz tik izteikts spriedums. un jau uzreiz ar paskaidrojumu, ka tā pat būs jāmaksā un ka patērētāji visi melo un paši visi lauž- tur tā sāpe pārējais ir sīkums dzīvē! To ka tā nav mana vaina pagaidām zinu tikai es jo esmu ļoti pedantisks cilvēks un kārtīgs bet iziešu servisus un ekspertīzes lai pierādītu to tam onkulim kurš mani apvainoja. Nu jau princips aizgājis par apkalpošanu viņu kompānijā un komunikācijas problēmām. Tāpēc jau ir tie servisi un ekspertīzes kas izvērtē kurš ko ir salauzis vai saplīsis bet te uzreiz fakta priekšā pirms vēl kāds preci redzējis - Jūs salauzāt - būs jāmaksā

P Pamatinstinkts 06.08.2018

Nu emocijas.emocijas.pairs nedeelja unsmiesies par shi probleemu..uz to tiek balstiits buzness lv..neviens nekad neko nepanaaks skraidot pa iestaadeem zeelojoties..izteereesi naudu un nervus..samierinies.seit ir latvija..es piemeeram veikalaa tagad karstajās laikaa nekaunos paardeveejam prasu paostiit galju kad peerku...paareejie skatsas kaa uz idiotu...kameer buus taads snobisms tik eer jaas muus tirgotaaji