veikals "Etam"

Ta firmas direktore Ilona ir tada cuska. Taadas stundas jaastradaa par taadaam kapeikaam un taas pashas nesamaksaa. Taadu dziives skolu vinjas pasniedz visiem saviem darbiniekiem. Kaut kaads aarpraats,- vai par 80,-Ls meiteneem jaaciesh taads pazemojums, jaastraadaa no 10-22, jaaaeed sturiitii klusi un tempaa un veel jaanoklausaas kaada tu esi veikla un neveikla. Stulbaa zoss ar 3 klasu izgliitiibu, mees tur straadaajam tikai lai nopelniitu naudinju skolai!

K kristīne 18.02.2007

Zinu tikai to, ka ieejot shaja veikala attieksme ir pretiga! nezinu, cik Jums maksa, bet vismaz savu briesmigo skatienu (it ka es butu zagle) luduz censhaties slept! Saja veikala dazreiz var ko atrast, bet vienemr padomaju pirms iet ieksa-jo ta lureshan ir PRETIIIGA!!!!!!!!!!