www.sudzibas.lv Veikals Cukurs, Praia Jewelry Melošana par ekoloģisku preci

Veikals Cukurs, Praia Jewelry - Melošana par ekoloģisku preci

Šodien biju Tc Sāga stendā - cukursgiftshop. Ievēroju dažādas sveces, krūzes un piespraudes. Jautāju pārdevējam par svecēm un rotām - kur gatavotas, kas sastāvā. Dievinu Latvijā radītas lietas un labprāt tās dāvinu tuvajiem svētkos..
Saņēmu atbildi, ka viss esot ekoloģisks. Pārjautāju - vai tiešām rotas krāsotas ar ekoloģiku krāsu? Jā, viss ekoloģisks. Atminējos, ka esmu instagram storijos redzēJusi, ka konkrētās rotas krāso ar benton grafitti krāsām, bet pārdevējs tik turpināja melot, ka viss esot ekoloģisks. Vai praia jewelry rotu radītāja elīna Kalniņa melo rotu izplatītājiem, vai arī veikala uzstādījums ir tāds, ka pārdevējiem ir jāmelo - ka tik nopārdod?

Z

Z Zemesbite 18.01.2024

Tas, ka krāsa nav atbilstoša, ir vairāk kā skaidrs. Kur nu ja vēl saskaras ar ādu.
Zinu, ka stikliņi auskariem un piespraudēm krīt nost.
Nav tās cenas vērts..
Rotu meistare arī neatzīst savu vainu.