www.sudzibas.lv VEIKALS Bogner " Vision Drausmigs komunikacijas un apkalposanas stils

VEIKALS Bogner " Vision - Drausmigs komunikacijas un apkalposanas stils

Kaut kāds man ne tikai atsita kaut ko iegādāties sai bodē, bet ari visiem saviem pazinām kategoriski neieteiksu so vietu. Ipasniecei aicinātu pacensties atrast laipnakus darbiniekus, un ne-zilos, jo tas kas mani apkalpoja, šausmīgs. Citadāk, bode bus jaklapē ciet.

D

S sunskakisvarnapele 12.12.2014

*BIJA ISTS GOMIKS, VAI ZILAIS* - un kada tad starpiba? Welcome to Europe, starp citu. Vai tad neieesi ari veikala kad tevi citas tautibas cilveks apkalpos? Ko tad tadu ipasu tas pardevejs tev izdarija? Uzmacas? Pec stila izklausies pec histeriska skuka, ta ka maz ticams...

E ejnahuj 13.12.2014

da bleg tu arii te izklausies peec istas gomiisu kunjas. protams, ka ir raznica, KAS MANI APKALPO. es negribeetu hivu vai sifilisu noraut no tik slimiem radijumiem. speciali, nerakstu, ""cilveeks"", jo te ozh driizaak peec gorillam, kas ir neattistiiti radijumi=ziliki.
un tu tochna izklausies peec neizdraaztiem sunskakisvarnapele . SLIMAIS DAUNIS. labaak nebuutu te caureju savu drausmigoo izleejis. a citaadaak nenormaali smirDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. un veel.EJ NAHUJ.

F fifamifa 13.12.2014

piekriitu autoram. pilniibaa. jo arii man ir bijusi lidziiga pieredze. paldies diewam ne lv. aarzemees, nu protams, izveemos, gandriiz, un tai veikalaa neko nenopirku. kas zin, varbuut tie slimiki veel piemeeriijusi dreebes, kas karaajas uz pakaramiem..
sunskakisvarnapele pats tak ir pidarass un riktigi var redzeet, kaa golubeznoi paphivajet. atradis argumentu par europu. kas tad man tgd, ble, peec tava rakstiitaa iznaak, jaatbalsta slimos un urodus ?
vinjiem ne tikai nevajadzeetu apkalpot veikalos, bet viniem kategoriski nedriiksteetu atlaut atrasties sabiedriibaa. izoleet !!! un tikai.

G ggggggggg 13.12.2014

To: sunskakisvarnapele
Laikam jau uzmācās un mēgināja izvarot, savādāk nesaprotu, kā autors varētu dabūt HIV vai sifilisu :D
Varbūt labāk autoram vispār no mājām neiet ārā, ja liekas, ka no tā, ka uz Tevi skatās Tu dabūsi kādu slimību :D

Starpcitu, autor, viena pagale nedeg, palasot Tavu sūdzību un komentāru liekas, ka pats nekad neesi dzirdējis par pieklājību un komunikāciju ar svešiem cilvēkiem.