Sia Veģu Auto - Apkalposana

Velos pastāstīt ka autoserviss Veģu Auto ir ļjoti paviršs.Sakās viss ar to ka kādā rītā manā mašīnā ietriecās Getz.Izvēlējos servisu Vēģu Auto .Atdevu uz kŗāsošanu kad atbraucu saņemt mašīnu bija vēls.Nekā īpaša neredzēju.Tad nolēmu nopulēt tā kā bija gandrīz viens sāns krāsots.Kad sāku pulēt biju šokēts špaktale bija slīpēta ar rupjo smilš papīru tādas tranšejas redzēju pirmo reizi.Līdz galam nebija nostrādāts priekšējajs spārns parādijās papildus līnija.Durvīs palika vēders uz iekšu.Detaļas netiek ņemtas nost kŗāsošanai.Tad zvaniju un sarunājām ka pārtaisīs.Un tāsanāca ka man aizmugurējā arkā un durvīs ietriecās sieviete.Un tad sanāca ka Vēģu Auto pārtaisot savu darbu sataisīja jauno skādi un līdz ar to sanāca ka viss sāns tika nokrāsots.Bet moldingi apšuves durvju viss bija jāpārlasa ar savām rokām pēc 2 mēnešiem sāka no spārna krāsa lobīties nost.Tad aizvedu kārtējo reizi pārtaisīt nokrāsoja ar lakas notekām ,spoguļa rāmīti saskrāpēja spogulim aizmugurējā bampera moldingu saskrāpēja.Un atiecība pret auto nekādas.BMW E38 2000g.ja mašīna nau jauna tatad tānau mašīna tada ir Vēģu Auto politika.

R

BondsBonds 29.09.2014

Kaut kā aizdomīgi daudz tevī ietriecas un pats pēc speca izklausies.