www.sudzibas.lv Veģu Auto Krāpšana, slikts serviss.

Veģu Auto - Krāpšana, slikts serviss.

Slikts apkalpošanas serviss, atšķiras darbinieku teiktais, no dzīvē realizētā (reāli melo un nesarkst) , bija kasko gadījums. 2 mēnešu garumā izskatīja lietu, bet viss cikls gāja pāri 6 mēnešiem. Pēc pirmās tāmes sekoja vēl četras, kas no maziem defektiem pārauga auto vērtību, līdz ar to labu gribēdami, sedzām paši turbīnas un dažādu nesaistītu mezglu apkopi/remontu. Ja auto ir vecāks par 10 gadiem, jārēķinās ka detaļas būs no šrota, bet tāmē detaļām Cenas būs kā par jaunām (sprauslas, (izdruku par izcelsmi vai kvalitāti nedos, jo liks bu, un pašam jāatmaksā pārbaudi uz stenda) ritošā daļa (šrots) ) . Pēc negadījumiem jārēķinās ka šķidrumus auto nomainīs pret vecajiem, vai lies kreisos, bez izcelsmes. Automātiskai kārbai defekts pēc remonta, starteris un ļurba nepareizi/ne līdz galam uzstādīti. Neilgi pēc remonta sāka iet uz īso auto elektro sistēmas. Remonta beigās kad auto salikuši, izbraucot pirmos 50 km, nokrīt celiņu siksna un noķīlē spriegotāja rullītis. Pēc šī remonta nobraucot nepilnus 1000km sāk jukt razdatka (kompī kļūda par vecu eļļu (arī reāli veca, ko itkā nomainīja) un degvielas sistēma līdz ar. Bet pēc katra remonta sanāk, ka bezmaz vai būtu kapitālais remonts pēc cipariem, bet dzīvē viss ir ļoti slikti. Neko sliktu nevaru teikt par sagādnieku, bet visi uz augšu tur ir meļi. Bet kad sarunas aiziet uz skarbākiem toņiem, sanāk ka esi pats vainīgs, jo brauc ar auto kas vecāks par 10 gadiem. Silti neiesaku šo servisu, nedz remontiem, nedz apdrošināšanas gadījumiem.

19.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no vegi Pārstāvja atbilde 21.03.2022

SIA Veģu Auto Servis nav bijis tāds gadijums, kāds aprakstīts sūdzībā.
Vajadzētu precizēt kādfs auto remontēts.
Ar līdzīgu nosaukumu ir vēl neatkarīgi no mums servisi

I

Komentāri (3)

I IvarsMau 22.03.2022

Šīs sūdzības gadījums bija par kādu brīdi atpakaļ notikušu gadījumu, pieredze. Uzņēmums atrodas Rīgā, Vienības gatvē 18a, LV-1004, tālrunis 67605280. Varu šeit pieminēt kaut visus iesaistīto vārdus un telefonus, ja būs atkārtota melu teorija. Mašīnu remontēja ilgi, nekvalitatīvi un daudz cilvēku, vienu no atslēdzniekiem pat atlaida remonta laikā, iemeslu nezinu. Nomainītās detaļas BU, no Mārupes bmw šrota, kasko gadījums beigās pārsniedza auto vērtību, kaut arī vizuāli auto no visām virsbūves daļām bija vesels. Par nekvalitatīvo remontu spriežu pēc tā, cik vel pēc tam pie jums braukāju, un, vēlāku remontu veikšanas, pie citiem speciālistiem.
Šī bija mana neveiksmīgā pieredze, ko beidzot uzliku uz papīra. Fiziski netiesājos kaut arī varēju, nebija nedz vairs laika, nedz vēlmes un dažas nedēļas pēc notikušā neatrados LV. Citiem reali iesaku izmantot diktafonu, veicot saziņu, vai izvēlēties citu iestādi šādos gadījumos.
Varu arī atkārtoti ierasties pie jums ofisā ja gribat sev sabojāt dienu.

V Vita Vjatere 06.09.2022
Pateicība

Paldies par sapratni un atsaucību! Auto tika saremontēts ātri un labi.

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes