J just a 04.06.2003

Da ja soglasna cto reklama preuvelichivaet srok - 4 nedeli "bez volos"... Ne znaju, mozhet u vas Svetlana allergia na himicheskij sostav etogo krema, no s moimi nozhkami posle ispoljzovanija etogo krema vsjo v porjadke. (btw, na upokovke tozhe dan sovet, dlja nachala nanesti krem na malenjkij uchastok kozhi i posmotrtj ne budet li razdrazhenija - eto estestvenno, u kazdoi zhenshini svoi tip kozhi...)A na schet "ploho ubiraet volosi" nanositj nado praviljno i vse budet ok!

T Tanja 30.07.2003

"Veet" NE udaljaet volosi "na dolgo", kak eto napisano na upovke. Dejstvuet on tak zhe kak i dgugie krema - otlichie tol'ko v cene.

E Elena 08.07.2004

"Veet" - polnij otstoj!!! Kupila sna4ala krem ne pomoglo!!! Volosi prakti4eski ne ubiraet! Potom re6ila poprobovatj vosk... analogi4no nikakogo effekta!!! Dv4enki!! Ne pokupajte etu dranj!!!

U urzula 06.08.2004

suuc peedejais..kjiimija..man bij nopietna alergjija peec veet

A aaa 25.08.2004

Man atkal Veet patiik. Nu nevajag jau ticeet visaam reklaamaam, taas vienmeer paarspiilee, bet man Veet der. Tur jau iesaka saakumaa paarbaudiit uz maza aadas laukuma der shis produkts vai nee, taa ka visiem noteikti nederees. Bet taa kaa man nav mezhoniigs apmatojums, tad man diezgan ilgi nav jaaskujas. Domaaju, ka svariigi lietot produktu taa kaa rakstiits instrukcijaa - ne par ilgu, ne par aatru.

I irina 18.12.2006

Veet ir vislabaakais no shaadiem kreemiem, viennoziimiigi, citi pat klaat nestaav, esmu meegjinaajusi dazaadus.

V viktor 14.02.2007

Reklāma nemelo, tikai nevajag to pirkt Latvijā, pērciet Rietumeiropā, tad redzēsiet, ka viss reklāmā teiktais ir patiesība.

H hhg 12.08.2007

nepiekriitu izteikumam par Drogas - weet tirgo arii daudz kur citur un ja jau tirgo, tad ir pieprasiijums.. taapeec kam tad jaaatvainojas, ja nu vieniigi razhotaajam..???

I Inese 06.09.2007

Apmeram 4-5 gadus lietoju WEET!Citu neko labaku nezinu.Labs,ja pareizi lieto!