Vedic Institute Of Healthcare And Research SIA - Nemaksāšana

Sveiki, ir tāds glauns uzņēmums - Vedic Institute Of Healthcare And Research SIA. Itkā tik labs un skanīgs nosaukums, bet izveidojuši un strādā tur tik neprofesionāli cilvēki! Iedevām preci uz pēcapmaksu, kā visiem citiem klientiem, bet viņi nespēj pat 1 maksājumu veikt. Beigās viņus izmeta no glaunām telpām, kuras viņi īrēja, jo protams arī par tām viņi nespēja maksāt. Pieder meitai un mātei - Kovaļevska Anna un Kovalevskaya Alexandra. Vada Voitkāne Olga. Nemaksā par preci un vēl iedomājās pretenzijas celt. Mēs bijām pretimnākoši, atgriezām preci, saku, lai samaksā par pārdoto, bet arī to viņi nespēj, jo naudas nav, visa noēsta.

V Viktors_P 23.11.2017

Runājot par Vedic Institute Of Healthcare And Research SIA - neesat vienīgie ar šādu problēmu
Viņi nemaksā arī par autoservisa pakalpojumiem.
Tāpēc saviem biznesa partneriem, kas bija plānojuši atkārtoti būt viņu viesnīcā ieteicu to nedarīt.