www.sudzibas.lv Vectors SIA Slikts pakalpojums

Vectors SIA - Slikts pakalpojums

www.webautobid.Eu tika nosolīta automašīna, tajā pat dienā, kad atnāca SIA Vectors rēķins, tas tika samaksāts (taiā skaitā ~1000 eur par SIA Vectors brokera pakalpojumiem un piegādi) , apsolītais auto piegādes un dokumentu sagatavošanai reģistrācijai laiks bija 4 nedēļas kopš apmaksas. 2 dienas pirms 4 nedēļu termiņa beigām auto bija atgādāts Latvijā, bet bez dokumentiem.
Tad sākās trīs nedēlu murgs ar nepārtrauktiem oļeģa solījumiem, ka pēc pārs dienām dokumenti būs, ka par kavēšanos saņemšu kompensāciju utt. Tad tika pateikts, ka dokumenti pazaudēti un, lai es eju uz policiju ziiņoju, ka esmu pazaudējis un pats domāju, kā tālāk darīt. Tad sia vectors iedeva policijas izziņu, ka viņiem pazuduši dokumenti un teiciens, ka ar to varēšu piereģistrēt auto. Tad bezjēdzīgi braucu uz csdd, kur mani laipni paskaidroja, ka ar šadiem papīrīšiem auto nereģistrē.
Paldies, ka problēmā iesaistījāš aivars lipiņš, un jau pēc mana iesnieguma policijai par sia vectors rīcību, dokumenti atradās un pēc pāris dienām bija latvijā un tos saņemu.
Tā kā SIA Vectors, lv savu saistību izpildi kavēja par 24 dienām, tad prasīju Oļega apsolīto kompensāciju, kaut daļēji par radītiem zaudējumiem, uz ko SIA Vectors rupji mani pasūtīja...
Par laimi šis murgs ir beidzies, bet vairāk tādā nevēlos un neiesaku nevienam iekulties.

T