Vecmīlgrāvja poliklīnika - Kozinda 19 kab

Esmu šokā! Cilvēks var mirt nost, bet Kozindai viss vienalga!!! Ierados pie šīs ārstes, jo man ģimenes ārsts dotajā brīdī ir seminārā un nevar man izrakstīt slimības lapu kā arī zāles. Mani nosūtīja uz 19 kabinetu, paskaidrojot, ka bez pieraksta var iet no 15:00-16:00. Ierados jau 14:40, ārste Kozinda ieradās tikai plkst 15:30 (tas jau nekas ka viņas pieņemšanas laiks sākas no plkst 15:00). Protams, ka tie kas bija bez pieraksta rindu nepaspēja iziet, jo ārste Kozinda nebija ieradusies savā darba vietā laikā. Domāju, varūt, ka tā kā ārste nokavēja pieņems tomēr mani vēl pirms pieraksta, bet veltas cerības, kopumā nosēdēju 2h un viss par velti (tas nekas, ka sēdēju augstu temperatūru, sāpošu ausi, galvu, tas viss kaķim zem astes, jo ārstam taču ir pieraksts).
Kad reģistratūrā pirms iešanas uz 19 kabinetu jautāju par dakteri Vissaronovu man atbildēja, ka ir tikai viņa māsiņa, bet viņa man palīdzēt nevarēs, jo man vajadzīga slimības lapa.
Reģistratūrā noskaidroju sava daktera Vissaronova māsiņas tel numuru, sazvanīju un viņa bija ļoti izbrīnīta par to, ka man pateikuši reģistratūrā to, ka viņa man palīdzēt nevarēs, jo viņa varēja. Labi, ka ir tāds dakteris kā Vissaronovs un viņa māsiņa, kas nekad nevienam nav atteikuši un palīdz, cepuri nost. Bet tāda kā daktere Kozinda, tad man gribētos teikt: Licenzi nost, vai tad viņai kā ārstam nav jāglābj dzīvības???!!!

I

I ivars 24.12.2008

Ko tu runa, Kozinda rulle.
Tu esi mirusi, ka činksti te.?

N Neapmierinātā 23.01.2009

Vissaronovs un viņa māsiņja tiešām kā cilvēki un medicīnas darbinieki - cepur nost..cilvēki uz goda strādā!

N nice 04.02.2009

Kad ir temperatuura un tik slikti kaa viss ir aprakstiits, taadaa gadiijumaa jaasauc aarstu uz maajaam...a to ka taadas rindas, tas nav nekaadas briinums, ..mans rekords bez pieraksta bija nepilnas 4h., .