Vecmīlgrāvja poliklīnika - Bērnu Lors AKULE

Neiesaku nevienam izvēlētie šo bērnu Loru.Ļoti neiecietīga, rupja un kliedzoša ārste.Labi, ka šajā polklīnikā ir iespēja tikt pie otra lora, kurš labprāt pieņem arī bērnus.
Kā tāds cilvēks kā AKULE var strādāt par ārstu!Viņa nemaz neprot apieties ar bērniem!!!

J

T Terēze 12.01.2009

Nav tasinība. Akuli apmeklēju kopš bērnu dienām, laba ārste.

V Vineta 22.01.2009

shii aarste ir ljoti laba.. un tikai pateicoties vinjai es varu briivi elpot.. ja nebuutu vinjas tad es buutu labaakajaa gadiijumaa ar elposhanas paliigieriiceem..!

N Neapmierinātā 23.01.2009

Šausmīgi nervoza, bezatbildīga ārste. Atnācu ar acu iekaisumu, jo ģimenes ārstam bija aizdomas par to, ka tas varētu būt no iesnām un no Akules kabineta izgāju ar pārdurtu degunu, kas tika izdarīts bez paskaidrojumiem un manas piekrišanas.Nemaz nerunājot par to, kad sākās riktīga asinpirts, uz manu lūgumu padod salvetes (jau visas drēbes bija asinīs), Akule pateica, ka viņiem jau ar neesot tik daudz, lai meklējot savas. Tad nu nācās ar asiņainu seju skriet līdz izlietnei un tur ņemties, vemjot asinis un skalojot degunu, salvetes tā ar nesagaidot. Bet ārste vēsā mierā sēdēja un rakstīja savas dokumentiņus. Secinājums: Acis vēljoprojām iekaisušas.Deguna nāss, kuru pārdura vairs nelaiž gaisu cauri un iz''sņaukt nav iespējams, kaut pirms ļoti labi funkcionēja.

J Jānis 30.05.2010

Akulei patīk naudiņa ..., savādāk nespēj pret pacientiem būt laipna un zinu gadījumus, ka viņa nespēj atklāt pareizu diagnozi, viņai sen jau bija jāsēž mājās, nevis jāpieņem pacientus.

L Lasens 08.10.2010

Ar šo ''dakterīti'' man bija ļoti rūgta pieredze!
Viņa ir ļoti slikts ārsts, nepieklājīgs un rupjš cilvēks! Ja manu bērnu var nosaukt par kverpli utt...! nu tad sorry...
Un to, ka viņa nespēj noteikt pareizu diagnozi-tas toč. Viņa manu 9 mēn. veco mazuli gribēja sūtīt uz operāciju, bet kad aizgājām pie cita speciālista-tas bija šokā, jo nekādas operācijas nebij jāveic un diagnoze bija pavisam cita!
Šo ārstu es tiešām neiesaku apmeklēt!

D Dīdī 08.10.2010

Kur tādi vecāki??? Vai ārstam kad viņš jūsu bērnu nosauca par ''kverpli'' jūs ko teicāt??? Vai arī tikai tagad te sūdzaties???

* *** 21.01.2011

Garantēju, pēc Akules apmeklējumsa 50% izrādīsies, ka jāatvadās no kāda orgāna (polipas, mandeles vai vai kads cits liekauds). Pamēģiniet, bailīgi, bet interesanti...

J Jana 08.06.2011

Susmiigs aarts, ar deelu biju atnaakusi, arii saaka aurot virsuu neparko, jo beerns no vinas nobijas, uz mani aurot saaka lai nomierinu, neiztureeju un gaaju prom, pretiigs cilveeks.

M moov 08.06.2011

Man pietika ar vienu reizi, kad manam bērnam piesolīja nogriezt degunu, šo ārsti vairs neapmeklējam.Turpat ir ļoti sakarīga dakterīte Zībarte, jauna, laipna un zinoša!