AtrisinātaVeberes SIA komunalseviss - Visu laiku draud

Uzmanību krāpnieki! Tirgo zemi, stāsta ka uz zemes ir visas komunikācijas (elektrība, kanalizācija, ūdens) . Kanalizāciju nevar nosaukt par kanalizāciju salikt grodi un tas ari vis. Lai pieslēgt elektrību jāmaksā naudu, pēc pieslēgšanas visi ierīces (elektrības skaitītāji, elektrības skapi) pāriet Rambas firmai Sia Vēberes Komunalserviss. Ja ar viņu sastrīdējās tad viņš var sev atļauties atslēgt elektrību. Visu laiku draud. Esiet uzmanīgi. No viņiem jau cieta daudz cilvēki kas iegādājas zemes gabalus Limbažu novada, Skultes pagasta мēberes un skaļumos. Tagad viņi pārdod zemi Ropažos.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.04.2019

Uzņēmuma Veberes SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Komentāri (4)

Sauleite 02.03.2019

Šī sūdzība ir piemērs kā internetā var nomelnot un izrēķināties arī ar patiesi godīgiem, uzņēmīgiem cilvēkiem! Sūdzība nepatiesa informācija par komunikāciju izbūvi, vietu un pat persona vārdi un uzvārdi uzrakstīti ar kļūdām, kā ari viņi nekad nav draudējuši.Pazīstu Juri Rambu un Gitu Rambu personīgi- godīgi cilvēki. Viņi ir ieguldījuši lielu darbu un līdzekļus nekustamo īpašumu attīstīšanā! Ja tomēr kāda no komunikācijām tiek atslēgta, tad tas notiek vienīgi uz nenomaksāto rēķinu pamata vairāku mēnešu posmā un iepriekš par to brīdināt!
Dace.

Informācija sūdzībā ir nepatiesa, neobjektīva un apmelojoša. Ja runājam kaut vai tikai par elektrību, tad īpašumā "Vēberes" daži īpašnieki ir veikuši pretlikumīgu elektrības pieslēgumu un viens pat atkārtoti, apejot elektroenerģijas uzskaiti! Par šo faktu tika ziņots Valsts policijai un uzsākts kriminālprocess.
Iesakām sūdzības iesniedzējam neslēpties, uzrādīt savu vārdu, uzvārdu, kā arī izņemt sūdzību un atvainoties!

L Līga Krastiņa 10.03.2019

Šajā sūdzībā informācija ir nepatiesa, neobjektīva un apmelojoša!
Ja runājam kaut vai tikai par elektrību, tad vairāki īpašnieki īpašumā "Vēberes" ir veikuši pretlikumīgu elektrības pieslēgumu apejot elektroenerģijas uzskaiti un viena persona pat atkārtoti! Par to tika ziņots Valsts policijai, kā arī uzsākts kriminālprocess.
Līga

J Jacuks Labais 21.04.2019

Meli. Nieviens ar manim nemeginaja sazinaties.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes