www.sudzibas.lv Veselības Centrs Pļavnieki slikts serviss, garas rindas

VCA poliklīnika Plavnieki - slikts serviss, garas rindas

Pedējā mēneša laikā sanāca visai bieži nākt uz šo poliklīniku(VCA Pļavnieki)- katru reizi novēroju nenormāli lielas rindas pie reģistratūras. Lai varētu samaksāt par ārsta vizīti vai arī pierakstīties pie speciālista rinda bija 20 cilvēku garumā - ne mazāk. Reģistratūrā strādā tikai divas kundzes, kas īpaši pat necenšas strādāt ātrāk. Izmēģināju pierakstu caur internetu- dabūju tā pat nosēdēt 45 minūtes pie ārsta kabineta. Tad sakiet kam tāds pieraksts vispār ir nepieciešams? Pensionāriem un nestrādājošiem iespējams ir ok pasēdēt, bet ko darīt strādājošam cilvēkam, kas speciāli atprasās no darba, lai laicīgi aiziet pie ārsta?!

C critical thinker 19.12.2018

orientējošs laiks, un tikai. toties, ja pats nokavēsi 2 minūtes tai retajā reizē, kad pieņemšana nekavējas, dabūsi uzzināt, ka vairs netiksi, nokavēji...

davfreim 19.12.2018

Šausmas, drausmas, briesmas! Nākas pagaidīt, viss cietumā gan ārstu, gan lēno administrātori. Vispār nav nekādas cieņas pret cilvēkiem, pie kuriem Jūs vēršaties pēc palīdzības, kauns. Noteikti ārsts grib strādāt ilgāk un izbauda virsstundas, par kurām nesaņem samaksu.