VCA poliklīnika AURA - Slikts serviss

2022. gada 28. oktobrī pie ārsta Marina Kočergina veicu veloergometriju. Ienākot kabinetā nedz ārsts, nedz medicīnas māsa neizskaidroja kā tiks veikts izmeklējums. Vairākas reizes prasīju, lai izskaidro kā notiks izmeklējums un cik ilgi tas notiks. Medicīnas māsa tikai lika mīties ātrāk, un ignorēja manus jautājumus un sūdzības par pašsajūtas pasliktināšanos izmeklējuma laikā. Izmeklējuma laikā neskatoties un to, kam man bijās sāpes galvā un jutu ka strauji paaugstinās asinsspiediens, slodze tikai tika palielināta. Līdz ar to kategoriski atteicos turpināt izmeklējumu.
Tiku palaista mājās ar spiedienu 219/96, pulsu 120 x minūtē.
Nedz ārsts, nedz medicīnas māsa neuzskatīja par vajadzīgu pajautāt kā es jūtos. Mājās nācās lietot dubultu devu asinsspiedienu pazeminošas zāles, jo rekomendācijas ko darīt man netika sniegtas.
Kā ar slēdzienā ir ierakstīts tikai tas, ka es nevēlējos turpināt testu, bet netiek pieminēts, ka jutos slikti.
Pirmo un pēdējo reizi apmeklēju šo iestādi. Vienkārši pretīgi.

07.11.2022

Atbilde no AS"Veselības centru apvienība" Pārstāvja atbilde 29.12.2022

VCA poliklīnikas AURA administrācija atvainojas Jums par pārpratumu. Sirds funkcionālo izmeklējumu kabineta personāls ir augsti kvalificētas, sertificētas ārstniecības personas ar lielu darba pieredzi un atbildības sajutu. Slodzes izvēle notiek atbilstoši pacienta vecumam, diagnozei, fiziskajam stāvoklim un testa mērķim. Ārsts veloergometrijas laikā vada testa norisi un seko līdzi pacienta pašsajūtai, simptomiem, izskatam, kontrolējot un fiksējot izmaiņas pacienta EKG un asinsspiedienā. Izmeklējums turpinās, līdz tiek sasniegts maksimāli pieļaujamais pulsa biežums un/vai maksimāli pieļaujamā arteriālā asinsspiediena paaugstināšanās un/vai tiek reģistrētas izmaiņas sirds muskulatūras trofikā.
Administrācija izsaka nožēlu, ka izvēlējāties savu viedokli paust anonīmi, jo šādā gadījumā pārliecināties par situācijas esamību, kā arī precizēt situācijas apstākļus un veikt atbilstošās korektīvās darbības nav iespējams.
Ja vēlaties ar mums sazināties un izklāstīt plašāku informāciju, mūsu e-pasts [email protected] un tālrunis +371 67566888 ir Jūsu rīcībā.