www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Sliktākā pieredze pie zobārsta Jekaterinas Kovzas

VCA poliklīnika AURA - Sliktākā pieredze pie zobārsta Jekaterinas Kovzas

Sliktākā un dārgākā pieredze, kāda man jebkad ir bijusi pie zobārsta. Pēc zobārstes apmeklējuma “salabotais” zobs sāpēja vairāk nekā mēnesi. Sāpes nemazinājās, tāpēc aizgāju pie cita zobārsta, kas teica, ka iepriekšējais neprofesionālais labojums zobam ir iemesls, kādēļ būs jātaisa kanālu tīrīšana. Vēlos piebilst, ka man nekad zobārste nav teikusi: ”vai tad tiešām tik ļoti sāp? ” ņemot vērā, ka tajā brīdī sāpēs jau locījos un asaras pilēja gar vaigiem. Šādu zobārstu dēļ cilvēkiem ir bail no zobārstiem!

09.03.2022

E ELLIO 09.03.2022

Ciest nevaru šāda tipa kolēģus,kas norej un noliek cita darbu! Ētika laikam vispār nav mācīta. Kolēģi skaitās.
Bet Jums kā pacientam bija jāiet ar savu sūdzību pie ārsta, kurš šo zobu ir taisījis un jāprasa paskaidrojums.