www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Neprofesionāla attieksme

VCA poliklīnika AURA - Neprofesionāla attieksme

Veicot atkārtotu Veselības izziņas pārbaudi autovadītājiem saskaros arī ar ļoti necienīgu, nepamatoti nepatīkamu attieksmi no ārsta puses. Ārstes vārds Bakuļina Irina (arodveselības un arodslimību ārsts) principā jutos nedaudz šokēts, dēļ viņas negatīvās attieksmes, es sanervozējos un mans asinsspiediens mērīšanas brīdī uzkāpa uz 170 sistoliskais mm/hg, kas priekš manis galīgi norma.

01.03.2021

Papildināts Mārcis U. 01.03.2021

M Mārcis U. 01.03.2021

Principā jutos nedaudz šokēts, dēļ viņas negatīvās attieksmes, es sanervozējos un mans asinsspiediens mērīšanas brīdī uzkāpa uz 170 sistoliskais mm/Hg ,kas priekš manis galīgi NAV norma.

Я в шоке... 29.06.2021 прошла медкомиссию у этого врача. Результат 02.07.2021 до сих пор в компьютере и на сайте CSDD нет данных о том что я прошла! И врача не найти чтоба разрешить эту проблему!