www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Neiesaku ! Slikta darba vieta

VCA poliklīnika AURA - Neiesaku ! Slikta darba vieta

Marija Šnevele un Valentīna Želtova strādā kā klientu un pacientu reğistratores Vca Aura. Diemžēl arī viņu dēļ jaunpienākušās reğistratores ātri vien aiziet strādāt citur. Tā notikās arī ar mani, jo abu šo pensijas vecuma sieviešu augstprātība, iedomība un visatļautība bija vienkārši neizturama darba laikā. Pie tam pretīgi bija klausīties, kā abas atļaujas aprunāt poliklīnikas medmāsas un pat ārstus. Jaunās reğistratores ļoti cenšas komunicējot ar pacientiem, turpretim minētās personas atļaujas būt bezkaunīgas un parupjas.. Laikam jau vadītājai tādi noderīgi "vagari" ir izdevīgi un vajadzīgi, tāpēc nevienam neiesaku šo darba vietu!

07.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no AS"Veselības centru apvienība" Pārstāvja atbilde 08.04.2024

Paldies, ka atradāt laiku uzrakstīt par savu negatīvo pieredzi.
AS "Veselības centru apvienība" struktūrvienības "Veselības centra "AURA"" administrācija nevar piekrist Jūsu apgalvojumam – Jūsu pieminētās darbinieces – profesionālas, ar milzīgu darba pieredzi ir apmācījušas un izaudzinājušas ne vienu vien profesionālu darbinieku. Klientu apkalpošanas speciālista darbs ir ļoti atbildīgs, prasa no darbinieka maksimālu atdevi un disciplīnu.
Diemžēl ne visiem šis darbs ir pa spēkam.
Saprotam Jūsu rūgtumu par neizturēto pārbaudes laiku.

R

Komentāri (1)

R Raudzene 14.04.2024

Anita Kamenščikova ir VCA poliklīnikas AURA direktore un darba devējs. Ir nožēlojami, ka šī vadītāja principa pēc ignorē pacientu daudzās negatīvās atsauksmes un sūdzības gan Google.com, gan arī šajā interneta sūdzību portālā par poliklīnikas AURA dažu reģistratūras darbinieku visatļautību un speciālistu attieksmi pret pacientiem. Tā noteikti nav "izcilība medicīnā"! Iesaku vadītājai mainīt domāšanu un atteikties no pašpārliecinātības savos spriedumos..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes