www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Medicīnas komisija - ārsti kavē vai vispār neirodas darbā

VCA poliklīnika AURA - Medicīnas komisija - ārsti kavē vai vispār neirodas darbā

Lai izietu medicīnas komisiju, gaidīju ārsti Irina Bakuļina 45 minūtes! Pieraksts man bija 8:00, biju teorētiski pirmā. Viņa atnāca savā seksīgajā tīkliņmaskā uz sejas un pat neatvainojās. Cilvēki, kas viņu gaidīja, runāja - vienmēr kavē - tas norma. Reģistratūrā arī neispringst - saka lai gaidam. Interesanti, cik ilgi gaidīt ārstu ir norma?
Pēc tam, nosūtīja pie komisijas ārstiem - viens strādā tikai pēcpusdienā, cits strādā - bet durvis ciet un nav zināms cik ilgi gaidīt; citam arī durvis ciet - bet tur garāmejošais personāls teica ka ārsts atvaļinājumā un nebūs vispār. Nākamajam ārstam - cilvēku rindā vairāk kā 10 - kurš ar pierakstu, kurš dzīvajā rindā. To ,ka komisiju pa dienu var arī neiziet - neviens nebrīdināja. Personāla galvenā misija - nosūtīt klientus tālāk prom un nerisināt problēmas, vienalga cik ilgi jāgaida, vai vispār ir ko sagaidīt ar devīzi "risiniet paši, gaidiet paši, zvaniet paši".

V