www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Daktere Liena Kamarūte

VCA poliklīnika AURA - Daktere Liena Kamarūte

Pirms kāda laika sākās veselības problēmas un nolēmu griesties pie gastroenterologa, kas atrodas man vistuvāk dzīvesvietai veselības centrā Aura - Rīgā, Nīcgales ielā 5.
Tā kā strādāju no no 8-17 un ātrāk par 18:00 mājās netieku, tad vēlējos apmeklēt ārstu pēc darba, jo pieejamais darba laiks ir no 14-19. Pirmajā vizītē tiku uz plkst 18:20, bet tā kā bija nepieciešama atkārtota vizīte cerēju arī tikt pēc plkst 18:00. Gāju uz vizīti ,kas ir maksas(pielikumā attēls, kur laiks, kad tiek pieņemti pacienti uz valsts apmaksātajām vietām un maksas vietām).
Zvanīju ,lai pierakstītos pie ārstes, taču reģistratūrā atbildēja, ka, ja nav pacientu pieraksts līdz plkst 18:00 secīgi pēc kārtas, tad uz 18:20 ārste darbā nesēdēs un nepieņems mani, lai gan maksāšu par vizīti ap 30 eiro.Pacienti bija pierakstījušies tikai līdz plkst 16:00 un piedāvāja vienīgo vēlāko laiku uz plkst 16:20, lai gan oficiālais darba laiks konkrētajā dienā maksas pacientiem ir piedāvāts no 18:20-19:00.
Mēģināju ar pašu ārsti cilvēcīgi parunāt, ka netieku no darba uz vizīti ātrāk par 18:00, uz to saņēmu atbildi, ka viņai vienalga un darbā manis dēļ nesēdēs. Ārstei Lienai Kamarūtei dienā jānostrādā tikai 5 stundas.

C critical thinker 05.02.2017

daļēji jau var saprast. bet, no otras puses, labi dzīvojam, ja 30 eiras nevajag.

BondsBonds 07.02.2017

Nu.. maksas ir visa mūsdienu Latvijas medicīna - Labrīt! (Padomā par ko balso nākamjās vēlēšanās) Jo īpaši ja esi strādājoša persona. Nopietnu problēmu dēļ - lai tās atrisinātu ātrāk BEZ rindas pāris pēdējos mēnešus esmus samaksājis pie 400 eiro par izmeklējumiem un konsultācijām, lai ātrāk varētu atgriesties darba tirgū.
Konkrētā ārste ir laba un varu viņu tikai ieteikt, bet sistēma kaut kur klibo.

BondBond es tevi veroju...