www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Pieņemšana un apskate

Nelda Eglīte-neirologs - Pieņemšana un apskate

Biju uz pieņemšanu pie ārsta-neirologa N. Eglītes. Atbraucu pat no citas pilsētas, jo auras poliklīnika reģistratūra ieteica kā labu un kvalitatīvu ārstu! Atnācu uz pieņemšanu sava laika, gaidīju tāpat vēl 45 min, bet nu labi, redzu ka katram klientam velta 30 min. Domāju patiešam labs ārsts. Bet ienācu kabinetā, medmāsa bija laipna, bet ārste ļoti nejauka. Gaju par maksu 40 eiro, pastāstīju ka man vajag operāciju veikt aiz auss, un vajag neirologa konsultāciju, jo esmu invalīds un ir dāļāja sejas paralīze! Eglīte ne ko neteica, lika sejas masku noņemt, paskatījās uz mani un teica, nu ja seja jums visa šķība, acis līdz galam neveras ciet, mute šķība, nu jūs tāpat kroplene lai jūs griež. Viss uzrakstīja loram izrakstu un pieņemšana beidzās. Kabinetā biju 5 min, neviss ka pārējie apmeklētāji 30 min, ārsts pat man nepieskarās, pat nepaskatījās kurā vietā vajag operēt. Nesaprotu kā ārsts vizuāli var noteikt kā var operet nervus invalidam pat īsti tos nervus neizmeklējot un nesūtot uz kaut kādiem izmeklējumiem? Un ja man seju vel vairāk pēc operācijas paralīze? Vai nervu paralīze aiziet tālāk operācijas laikā? Tāpēc jau lors sūta lai neirologs nervus izmeklē un dod atļauju operēt! Ne jau vizuāli nosaka par 5 minūtēm. Neiesāku invalidiem un pensionāriem iet uz pieņemšanu pie šī ārsta. Tikai lieki izmesta nauda. Un cilvēkus slimos pazemo, un ķiķina par viņiem, aprunā. Visu ceļu braucot majās raudāju par tādu attieksmi pret invalidiem, un tādiem pazemojumiem pret pensionāriem. Ārstam pat ir pretīgi pieskarties tādiem cilvēkiem, pat šķobās. Pirmo reizi mužā man nācās saskarties ar tādu situāciju un attieksmi pie ārsta.

G gesta_non_verba 28.12.2020

Nmm

G gesta_non_verba 28.12.2020

Kad izlasīju šo sūdzību, jāsaka, ka Nelda Eglīte ir sliktākais ārsts, ar kādu mana ģimene saskārusies. Viņa bieži sūtīja mūs uz kaitīgām datortomogrāfijām bez nopietna pamata, neinformējot cik bīstams radiaktīvo starojumu pacienti saņems. Lai tā nejaukā tante iet pensijā un dod vietu jauniem laipiem ārstiem, ar ko patīkami komunicēt. Neviens nav tiesīgs par Jums un pacientiem ņirgāties un pazemot!

Tas, ka Nelda Eglīte aprunā pacientus, tas ir fakts. Viņa saņem naudu no valsts par citu pazemošanu, kam jādara beidzot gals. Apeunāja citiem dzirdot. Viņa ir trula un līdzjūtība, adekvātums viņai nav. Atmiņa arī slikta. Aizmirst, ko teikusi iepriekšējo reizi un kas sarunāts bijis. Noliedza teikto.
Ceru, ka cilvēki turpmāk uzmanīsies un ies pie labākiem ārstiem, kādu mums netrūkst.

Lai Jums veselība!

N NV 29.09.2021

Absolūti piekrītu komentāram. Biju pie dakteres Eglītes 2021.gada martā. Bija maksas vizīte, gaidīju vairāk par 40 minutēm, man daktere veltīja mazāk par 5 minutēm, uzdeva paris jautājumu un uzrakstīja nosūtījumu uz MR. Tas arī viss. Pie tam tas viss bija darīts ar tādu attieksmi, ka man radas sajūta, ka es dakterei Eglītei esmu parādā.

T Tamāra Jonova 30.03.2022

Man ir tikai pozītīva atsauksme par šo ārstu. Ļoti uzmanīga, uzdeva daudz jautājumu. Un beidzot tiku vaļā no problēmas, kura mocīja 20 gadus, ko citi ārsti rezultātu nedeva. Paldies šai dakterītei.

J Juta C.e.l.m.ā.r.e 09.10.2022

Es gaidiju pieņemšanu ilgāk par stundu pēc noteiktā laika, bet tā mēdz būt medic.iestādēs. N.Eglite ir ļoti profesionāla un zinošs speciālists. Uzskatu, ka ārstiem nav jābūt super laipniem, jo tas ir ļoti smags darbs un arī viņi ir tikai cilvēki.