www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Ārstnieciskā masāža

Masieris Alla Leščova, Aura R - Ārstnieciskā masāža

Labdien!

Vēlos padalīties ar pieredzi ar ļoti neprofesionālu un ar ļoti drausmīgo attieksmi no masieres allas leščovas, polilinika aura r, Nīcgales iela 5, Rīga.
Mani pierakstīja pie viņas, jo mans masieris saslima. Vizīte bija maksas! Masāža bija ''ārstnieciska''.
Atnācot uz vizīti, viņa bija ļoti nelaimīga ka pie viņas mani pierakstīja un ar ko tādu mans masieris var saslimst, ka viņai būtu tagad jāsrādā cita cilvēka vietā.
Ar visu šo nepatiku un vārdiem: '' strādāt negribas, bet labi, ģērbjaties'' lika gulties uz kušetes.
Cilvēkam bija žēl eļļas, jo pēc divām minūtēm visa mugura palika sausa, un berzējot ar rokam pa sausu muguru, sajūtas bija drausmīgas.
Masierei nebija nogriezti nagi un vaiarākas reizes viņa skrapēja pa muguru.
Pati masāža bija ļoti nekvalificēta un izdarīta tā, lai tikai izdarīt. Man liekas ka neprofesionālis pat varētu to izarīt labāk!
No masieres bija nepatikama smaka!
Izturēju 15 minūtes (kas jau ar tādu masāžu ir ļoti daudz) gribēju aiziet un pa laimi, masiere pateica ka viss, seanse beidzas. Bet šājā gadījumā tas bija lieks prieks, ka viss tik ātri beidzās.
No kušetes nācas legt, jo masiere pat to nenolaida lejā.
Masāža kopumā Ilga 15 minūtes, kas tājā pašā vietā pie cita masiera kur es eju mašāža ilgst 40 minūtes.
Masiere minēja ka pieaugušos viņa nemasē, tikai bērnus, bet nedod dievs kādu bērniņu aizvest pie viņas.
Nezinu kāda ir citiem pieredze ar šo masieri, bet es nekad mūžā nevienam neiesaku vērsties pēc pakalpojuma pie viņas, un jo vairāk nevezt pie viņas savus bērnus.

V

MURAKAMI 13.10.2021

Veronika. Tev uzvārds uz burtu R sākas? :D

MURAKAMI 13.10.2021

Mīnusi no degradantiem. Likt mīnusus cilvēkam tikai par jautājumu - pilnīgājs vējš smadzeņu vietā galvā.

G Gulbenietis 13.10.2021

LEGT no kušetes? Es tikko izpirdos no smiekliem :D

I Ivettuki 15.11.2022

It kā tā būtu vienīgā kļūda 🤭🤣 viss teksts mudž no kļūdām 🤦‍♀️ Bet nu, vienalga 🤷‍♀️