www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA neprofesionalitāte ārste E.Seržante

aura-r - neprofesionalitāte ārste E.Seržante

Brīdinu par ārstes E.Seržantes neprofesionalitāti. Ja vēlaties nokļūt slimnīcā pēc 2 nedēļu ārstēšanās pie E.Seržantes, varat doties droši, tieši tur arī nonāksiet.
Mana ģimene savlaik palika pie dakteres kā ģimenes ārstes un tagad to ļoti nozēloju. Attieksme tāda - ne kas Jums nav. Tieši tā arī notika, ka ārste apgalvoja ka dēlam nav ne kā, bet šodien nokļūst slimnīcā ar plaušu karsoni. Bija jāizlūdzas, lai daktere nosūta uz rentgenu, jo pēc antibiotiku kursa izmaiņas nebija ne kādas. Kad pieņemšanā dēlam uznāca klepus lēkme, viņš vēl tika nolamāts par to. Ne kādas analīzes netika veiktas. Nācās meklēt palīdzību citā medicīniskajā iestādē, no kuras dēlu nekavējoties nogādāja slimnīcā.
Tāda E.Seržantes attieksme ir bijusi vienmēr. Vai tiešām mums ir jālūdzas, lai mūs apkalpo cilvēcīgi.